szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Wideo relacja i opinie gości z pokazu Paprocki i Brzozowski

Pokaz PAPROCKI&BRZOZOWSKI: Relacja i opinie gości o pokazie! [WIDEO]

We wtorek 21 maja 2013 w warszawskim Soho Factory znani celebryci mieli okazję zobaczyć najnowszą kolekcję duetu Paprocki&Brzozowski na jesień-zimę 2013/2014. Podczas pokazu Dalia, goście mogli podziwiać stroje nawiązujące stylem do lat 40. Zobaczcie relację wideo z pokazu i opinie gości o tej nowej kolekcji.

Tagi: dorota gardias, Joanna Koroniewska, ola kwaśniewska, paprocki, paprocki & brzozowski, paprocki & brzozowski pokaz, paprocki brzozowski, paprocki&brzozowski, pokaz mody paprocki & brzozowski, pokazy mody 2013, polscy projektanci

Pokaz PAPROCKI&BRZOZOWSKI: Relacja i opinie gości o pokazie! [WIDEO]

Projektanci Paprocki & Brzozowski

fot: Materiały Prasowe

Pokaz Paprocki&Brzozowski na jesień-zimę 2013/2014 już za nami! W nadchodzącym sezonie jesienno-zimowym dominować będą głównie ubrania w stylu lat 40. Projektanci pragnęli wprowadzić do swojej kolekcji elementy nieprzemijającej klasyki i kobiecego seksapilu. Na osadzenie tej kolekcji w kimacie retro zdecydowali się, ponieważ, jak sami twierdzą, patenty z lat 40. są obecne i pożądane do dzisiaj. W jesienno-zimowej kolekcji duetu Paprocki&Brzozowski znaleźć można kroje akcentujące talię, podkreślające biodra i biust, czyli wszystko to, co sprawia, że panie czują się kobieco a mężczyźni spoglądają na kobiety. ;) Obok ciemnych kolorów, w kolekcji pojawił się także, modny szczególnie w sezonie jesiennym, kolor musztardowy.

Podczas pokazu nowością była męska linia ubrań. Męskie sylwetki pojawiły się na wybiegu po wieloletnich próbach namawiania projektantów na to, żeby zaprojektowali także kolekcję dla panów.

Gospodarzy pokazu zaszczyciło swoją obecnością wiele polskich celebrytek. Wśród gwiazd były wierne fanki ubrań duetu Paprocki&Brzozowski, m.in. Dorota Gardias, Joanna Koroniewska i Aleksandra Kwaśniewska. Obejrzyj wywiady i zobacz, jak gwiazdy oceniły pokaz i kolekcję? Które ubrania zabrałyby do domu? Poznaj opinie celebrytek na temat pokazu Dalia i jesienno-zimowej kolekcji ubrań Paprocki&Brzozowski na sezon 2013/2014.

Aleksandra Kwaśniewska oceniła jesienno-zimową kolekcję Paprocki&Brzozowski, jako modę użytkową dla wszystkich, których na nią stać. Ponadto dodała jeszcze, że forma projektantów i całej kolekcji jest na takim samym poziomie od wielu lat. Chcesz wiedzieć, co jeszcze powiedziała o pokazie Ola Kwaśniewska?

Źródło: x-news

Po pokazie Paprocki&Brzozowski na temat kolekcji wypowiedziała się także Dorota Gardias
Wiedziałam, że będzie świetnie, że będzie kobieco (...) tak jak zawsze.
Dorota po cichu liczy na to, że po porodzie będzie mogła założyć którąś z tych dopasowanych sukienek. ;)

Źródło: x-news

Swoje zdanie na temat kolekcji wyraziła także Joanna Koroniewska. Aktorka zdradziła przed kamerą, które z prezentowanych ubrań chciałaby mieć w swojej szafie. Chcesz wiedzieć, co najbardziej spodobało się Joannie?

Źródło: x-news

Obejrzyj wideo z pokazu Dalia duetu Paprocki&Brzozowski:

Źródło: x-news

Autor: Monika P.

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 22.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Dolce & Gabbana polskiej mody! Kim są PAPROCKI & BRZOZOWSKI?
Dolce & Gabbana polskiej mody! Kim ...

Przez wielu nazywani polskimi Dolce & Gabbana. Od ponad dekady ubierają gwiazdy polskiego showbiznesu. Co sezon prezentują kolekcje, które zachwycają nowatorstwem, świeżym spojrzeniem na modę, nieskazitelną elegancją. Poznajcie Marcina Paprockiego i Mariusza Brzozowskiego!

PAPROCKI & BRZOZOWSKI i ich najnowszy pokaz DALIA. Sprawdź trendy na sezon jesień zima 2013!
PAPROCKI & BRZOZOWSKI i ich najnowszy ...

Duet Paprocki & Brzozowski zaprezentował 21 maja 2013 swoją nową kolekcję na sezon jesień zima 2013. Pokaz mody zatytułowany Dalia przyciągnął do warszawskiej Soho Factory dziesiątki celebrytów, ale to kolekcja projektantów okazała się ...