szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Odwiedź nowy butik Roberta Kupisza w Galerii Mokotów!

Pokaz Roberta Kupisza już 14 grudnia 2012! Ubrania z najnowszej kolekcji dostępne już od 17 grudnia w butikach projektanta!

Już 14 grudnia 2012 odbędzie się długo wyczekiwany i zapowiadany pokaz najnowszej kolekcji Roberta Kupisza. Ubrania  z tej kolekcji będzie można kupić już w poniedziałek 17 grudnia 2012 roku w najnowszym butiku projektanta w warszawskiej Galerii Mokotów. Wkrótce relacja z pokazu!

Tagi: butik roberta kupisza, nowe kolekcje, pokaz kolekcji, pokaz kolekcji kupisza, robert kupisz, robert kupisz facebook, robert kupisz kolekcja

Pokaz Roberta Kupisza już 14 grudnia 2012! Ubrania z najnowszej kolekcji dostępne już od 17 grudnia w butikach projektanta!

Robert Kupisz

fot: WBF

Robert Kupisz uwielbiany przez wszystkie gwiazdy projektant otworzył 12 grudnia 2012 roku w Warszawie swój kolejny butik. Sklep mieści się w Galerii Mokotów w Warszawie. Wielkie otwarcie miało miejsce 12.12.12 o godzinie 12.00. Podczas pierwszego dnia dwunastu pierwszych klientów, którzy dokonali w tym dniu zakupy, otrzymało prezenty-niespodzianki.

Gdzie mieści się nowy butik Roberta Kupisza?

Nowo otwarty butik Roberta Kupisza to drugi sklep projektanta w Warszawie. Pierwszy butik Kupisza mieści się przy ulicy Mokotowskiej 48. Nowy sklep Robert Kupisz otworzył w Galerii Mokotów, przy ulicy Wołowskiej 12. Butik znajduje się na pierwszym piętrze w Złotej alei.

Najnowsza kolekcja Roberta Kupisza w sklepach już od poniedziałku 17 grudnia 2012!

Z powodu pokazu najnowszej kolekcji Roberta Kupisza, który odbędzie się 14 grudnia 2012, butik przy ulicy Mokotowskiej 48 będzie czynny w godzinach 11.00 - 18.00. W sobotę 15.12.2012 sklep będzie nieczynny. W te dni projektant serdecznie zaprasza wszystkich klientów do swojego nowego butiku w Galerii Mokotów.

W obydwu butikach Roberta Kupisza ubrania z najnowszej kolekcji, czyli te z pokazu 14 grudnia 2012 będzie można kupić już w poniedziałek 17 grudnia 2012!

Relacja z pokazu najnowszej kolekcji Roberta Kupisza już wkrótce!

Autor: Monika P.

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 13.12.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
Blogerki modowe na pokazie Roberta Kupisza Anarchy. Która wypadła najlepiej?
Blogerki modowe na pokazie Roberta Kupisza ...

Na pokazie nowej kolekcji Roberta Kupisza obok gwiazd pojawiły się również znane blogerki modowe. Tego dnia nie mogło zabraknąć Macademian Girl, Maffashion czy Charlize Mystery. Zobaczcie jakie stylizacje wybrały na tę okazję ...