szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Polskie modelki na wybiegach New York Fashion Week!

Trwa Nowojorski Tydzień Mody. Poza oglądaniem pokazów i poznawaniem trendów na jesień zimę 2014/15 mamy jeszcze jeden powód do śledzenia kolejnych dni NYFW. Na wielu wybiegach pojawiają się piękne, polskie modelki! Zobacz, które z nich oglądaliśmy najczęściej i czyje ubrania prezentowały w Nowym Jorku!

Tagi: nyfw jesień zima 2014 15, polskie modelki, polskie modelki na wybiegach nyfw

Polskie modelki na wybiegach New York Fashion Week!

Polskie modelki

fot: BULLS

Polskie modelki opanowały wybiegi! Pojawiły się na niemal wszystkich najważniejszych pokazach podczas New York Fashion Week. Które z nich mogliśmy oglądać najczęściej? I czy którejś z nich uda się powtórzyć sukces Anji Rubik czy Małgosi Beli i zostać prawdziwą ikoną modellingu?

Największą gwiazdą NYFW wśród polskich modelek jest zdecydowania Ola Rudnicka z agencji Model Plus. Po tym jak pojawiła się w kampanii Prady na wiosnę 2014, okrzyknięto ją jedną z najgorętszych nazwisk sezonu. Znaki rozpoznawcze? Biały blond, duże błękitne oczy i wyraźne kości policzkowe. Projektanci zakochali się w nowoczesnej, a jednocześnie delikatnej urodzie Oli.

Kolejny sezon w Nowym Jorku możemy oglądać Monikę Jagaciak. JAC przyzwyczaiła nas już do licznych kampanii i pokazów ze swoim udziałem. W tym sezonie Monika pojawiła się na najważniejszych pokazach, m.in. u Oscara de la Renty. Modelka towarzyszyła nawet projektantowi podczas finałowego wyjścia na wybieg!

Wśród nowych nazwisk warto wspomnieć też o Ewie Wladymiruk. Modelka o charakterystycznej urodzie, która przypomina nieco top modelkę Freję Behę Erichsen, wyróżnia się na każdym pokazie, w którym bierze udział.

Zobacz też więcej newsów o polskich modelkach! >>>

W galerii przedstawiamy polskie modelki na wybiegach New York Fashion Week!

poprzedni
nastepny
Zuza Bijoch Jason Wu

Zuza Bijoch Jason Wu

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: J.M.

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 15.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również