szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Polskie modelki w kampanii Prady wiosna lato 2014

PRADA WIOSNA LATO 2014: Magda Jasek i Ola Rudnicka w nowej kampanii włoskiego domu mody

Kolekcja Prady wiosna lato 2014 zachwyca intensywnością kolorów i popartowymi motywami. Oryginalny charakter projektów Miucci Prady podkreśla niezwykła kampania autorstwa Stevena Meisela, w której pojawiły się dwie polskie modelki - Magda Jasek i Ola Rudnicka. Zobaczcie zdjęcia!

Tagi: kampania prada wiosna lato 2014, kolekcja prady wiosna lato 2014, prada, Prada wiosna 2014, prada wiosna lato 2014

PRADA WIOSNA LATO 2014: Magda Jasek i Ola Rudnicka w nowej kampanii włoskiego domu mody

Kampania Prada wiosna lato 2014

fot: Prada

Kolekcja Prady wiosna lato 2014 to ukłon w stronę jednego z największych trendów nadchodzącego sezonu - mody na pop art. To właśnie w tym odłamie sztuki nowoczesnej Miuccia Prada znalazła inspiracje do swoich projektów. Krzykliwe zestawienia kolorów, graficzne motywy, psychodeliczne mozaiki i zgeometryzowane kształty przewijają się przez wszystkie ubrania i dodatki. Szczególnie ciekawie prezentują się sukienki i okrycia wierzchnie.

Zobacz także: MODA 2014: Popart i psychodeliczne printy. Gorący trend sezonu wiosna lato 2014>>>

Popartowy charakter nowej kolekcji Prady wiosna lat 2014 podkreśla wspaniała sesja autorstwa Stevena Meisela. Fotograf postawił na ascetyczną, niewymagającą scenografię i pozwolił zagrać pierwsze skrzypce niesamowitym projektom. Modelki ustawiono obok siebie w statycznych pozach. Z pozoru zwykły układ przy wnikliwszym spojrzeniu odkrywa przed nami niezwykłą kompozycję kolorów, faktur i detali.

Zachęcamy do dokładnego przyjrzenia się twarzom modelek, bo wśród nich pojawiły się dwie Polki - Ola Rudnicka i Magda Jasek.

Autor: JW

Zdjęcia: Prada

Publikacja: 05.01.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
PRADA RESORT 2014. Reklama najnowszej kolekcji PRADA RESORT
PRADA RESORT 2014. Reklama najnowszej kolekcji ...

Najnowsza kampania reklamowa kolekcji PRADA RESORT 2014 ruszyła pełną parą. Oprócz zdjęć promujących kolekcję RESORT, pojawiło się nagranie wideo, autorstwa Stevena Meisela. Zobacz nową reklamę PRADA RESORT 2014.

MODA WIOSNA 2014: Prada kampania wiosna lato 2014. Kontrowersyjna kolekcja projektantki!
MODA WIOSNA 2014: Prada kampania wiosna ...

Prada stworzyła kolekcję na sezon wiosna-lato 2014, która powstała na granicy mody i sztuki. Jest to jedna z najbardziej kontrowersyjnych kolekcji o charakterze manifestu feministycznego. Zobaczcie koniecznie!