szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Spot reklamowy kolekcji Maison Martin Margiela dla H&M

MODA ZIMA Premiera kolekcji Maison Martin Margiela dla H&M. Odliczanie czas zacząć!

Kolekcja Maison Martin Margiela dla H&M trafi niebawem do wybranych polskich sklepów, ale już od wielu tygodni jest na językach wszystkich. Rozmiar oversize, asymetria oraz klasyczny minimalizm - wszystko w najlepszym wydaniu! Czy też nie możecie się doczekać?

Tagi: h&m kolekcje, maison margiela h&m, maison margiela kolekcja, maison margiela spot, maison martin margiela h&m, moda zima, moda zima 2014, modne ubrania

15 listopada 2012: premiera kolekcji Maison Martin Margiela dla H&M. Odliczanie czas zacząć!

fot: youtube.com

Kolekcja Maison Martin Margiela dla H&M to reedycja kultowych ubrań i dodatków, jakie przez lata pojawiały się na wybiegach projektanta. Interesujące, że każdy fragment garderoby został oznaczony tzw. "fashion rodowodem", czyli metką, która wskazuje na sezon kolekcji, z której dane ubranie pochodzi.

Spot kampanii Maison Martin Margiela dla H&M, podobnie jak kolekcja, jest pozornie prosty, spokojny i... nieco psychodeliczny. Modele poruszają się po ulicach Paryża w zwolnionym tempie, tańczą i w specyficzny sposób, zamyśleni patrzą w dal. Autorką zdjęć oraz klipu jest kultowa Sam Tylor-Wood, członkini grupy artystycznej Young British Artists.

Zobacz spot kolekcji Maison Martin Margiela dla H&M:
Zobacz materiał zza kulis przygotowania kolekcji Maison Martin Margiela dla H&M:
Zobacz lookbook kolekcji Maison Martin Margiela dla H&M

Autor: monroe

Zdjęcia: youtube.com

Publikacja: 07.11.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...