szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Co na walentynki 2014? Prezenty dla niego

Prezent na walentynki 2014: Co na walentynki 2014 dla chłopaka?

Prezent na walentynki 2014 dla chłopaka to często prawdziwe wyzwanie. Dobrym pomysłem jest przygotowanie romantycznej kolacji, ale jeśli wiesz, że twój ukochany szykuje dla ciebie prezent, warto również coś mu podarować. Sprawdź nasze pomysły na prezent na walentynki 2014 dla niego!

Tagi: prezent dla chłopaka, prezent dla niego, prezent na walentynki 2014, walentynki 2014

Prezent na walentynki 2014: Co na walentynki 2014 dla chłopaka?

Prezenty na walentynki dla niego

Prezent na walentynki 2014 to często nie lada wyzwanie. Co kupić chłopakowi? Wiadomo, że w przeciwieństwie do dziewczyn, mężczyźni nie potrzebuja setek kosmetyków, ubrań i akcesoriów. Dlatego często pytani, co chcieliby dostać na walentynki, odpowiadają, że nic. To zdecydowanie nie ułatwia nam zadania!

Walentynki wypadają w piątek 14 lutego, a więc masz jeszcze odpowiednio dużo czasu, by kupić ładny prezent. A co jeśli naprawdę nie masz pomysłu? Podpowiadamy - zawsze dobrym prezentem są perfumy. Mężczyźni rzadko kupują je sobie sami, a każdy z nich lubi ładnie pachnieć. Możesz wybrać zapach, który tobie podoba się najbardziej lub postawić na któryś z hitów, np. Euphoria Man Calvina Kleina czy Dior Fahrenheit.

Twój chłopak ucieszy się też na pewno z bokserek. To bardzo osobisty prezent, ale zrezygnuj z dziwnych wzorków i napisów - nie chcesz chyba, by twój facet stał się obiektem żartów kolegów z siłowni czy szkolnej szatni. Mężczyźni wolą proste bokserki o klasycznych wzorach.

Zobacz też: JAK SIĘ UBRAĆ NA WALENTYNKI 2014? Pomysły na zestawy w stylu glamour! >>>

Zobacz w galerii pomysły na prezent na walentynki dla chłopaka. Z którego z nich najbardziej się ucieszy?

poprzedni
nastepny
Prezent na walentynki 2014: Co na walentynki 2014 dla chłopaka?

Zara, sweter z kontrastowymi elementami, 59.90 zł

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: J.M.

Publikacja: 21.01.2014, Aktualizacja:

Zobacz również