szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
PREZENTY NA GWIAZDKĘ 2013. Najgorsze prezenty dla facetego. Czego nie kupować facetowi?

PREZENTY NA GWIAZDKĘ 2013. Najgorsze prezenty dla chłopaka! Tego mu nie kupuj!

Jakie prezenty na gwiazdkę 2013 zamierzasz kupić swojemu chłopakowi, bratu lub tacie? Zanim wyruszysz do galerii handlowych, żeby kupić idealne świąteczne prezenty, to sprawdź, czego absolutnie nie kupować mężczyźnie! Oto lista najgorszych prezentów na gwiazdkę dla chłopaka.

Tagi: co kupić chłopakowi, CZEGO NIE KUPOWAĆ NA GWIAZDKĘ 2013?, NAJGORSZE PREZENTY DLA FACETA, prezenty na gwiazdkę 2013

PREZENTY NA GWIAZDKĘ 2013. Najgorsze prezenty dla chłopaka! Tego mu nie kupuj!

fot: fot. materiały prasowe

Nie kupiłaś jeszcze prezentu na gwiazdkę 2013 dla swojego mężczyzny? Uff, w takim razie jeszcze nie jest za późno i możesz się jeszcze uratować przed totalną wpadką! Zastanawiasz się o co chodzi? Myślisz, że w końcu liczy się gest i pamięć, a mężczyzna powinien docenić fakt, że kilka godzin spędziłaś w galerii handlowej, szukając dla niego prezentu?

Zobacz też: PREZENTY NA GWIAZDKĘ 2013. Perfumy światowych gwiazd pod choinką!

Jesteś w błędzie i to wielkim! Mężczyzna rzadko bywa sentymentalny i wcale nie pomyśli, że sweter z reniferami jest słodkim podarunkiem, bo zaangażowałaś się i poświęciłaś swój czas, szukając go w sklepach. Wręcz przeciwnie.

Dlatego zanim wybierzesz się na zakupy w poszukiwaniu świątecznego prezentu dla mężczyzny, to koniecznie zobacz nasz poradnik. Dzięki temu będziesz wiedzieć, czego absolutnie pod żadnym pozorem i nigdy nie kupować chłopakowi.

No dobra, możesz się ugiąć tylko pod warunkiem, że on Cię będzie błagał o te prezenty!

Zobacz też: PREZENTY NA GWIAZDKĘ 2013. Kolorowe obudowy na iPhone'a z Enzzo.pl

poprzedni
nastepny
PREZENTY NA GWIAZDKĘ 2013. Najgorsze prezenty dla chłopaka! Tego mu nie kupuj!

Sweter to jeden z najgorszych prezentów, jakie on może znaleźć pod choinką. Największy dramat następuje wtedy, gdy okazuje się, że sweter jest nie tylko swetrem, ale do tego posiada obciachowy lub kiczowaty wzór. Uwierz, że Twój facet nie ma wcale złego gustu lub nie zna się na modzie, tylko po prostu sam najlepiej wie, w jakich ubraniach dobrze się czuje i wygląda.

Poza tym, co Ty byś powiedziała, gdyby chłopak kupił Ci np. za małe spodnie? Ubrań po prostu nie kupuje się w prezencie!

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: Kinga

Zdjęcia: fot. materiały prasowe

Publikacja: 08.12.2013, Aktualizacja:

Zobacz również