szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

REEBOK STUDIO - fitness fashion dla kobiet, które wiedzą jak wyrazić siebie

Na przełomie lat 80. i 90., kiedy fitness oznaczał coś więcej, niż tylko ćwiczenia wykonywane w celu utrzymania formy i był po prostu modą, Reebok tworzył kolekcje dedykowane fitness fashion. Współczesny design Reeboka odwołuje się do cech charakterystycznych dawnego stylu i łączy go z nowoczesnością i funkcjonalnością, dzięki czemu kobiety mogą stworzyć własny look i wyrazić siebie.

Tagi: buty reebok, eska tv, fitness dla kobiet, reebok, strój fitness

REEBOK STUDIO - fitness fashion dla kobiet, które wiedzą jak wyrazić siebie

Poprzez świeżą kolekcję Reebok Aerobics nie tylko celebrujemy przeszłość, lecz także nadajemy ton modzie sportowej na kolejne lata. Dzięki tej kolekcji z łatwością i przyjemnością przyjdzie Ci uprawiać dowolny charakter ćwiczeń. To, co jest w niej wyjątkowe, to tkaniny, które ułatwiają przepływ powietrza i chłodzą Cię, kiedy zaczynasz się pocić.

Ciuchy z najnowszej kolekcji można oglądać w programie ESKA FIT na antenie ESKA TV codziennie o 8 rano (powtórki w poniedziałek o 21.00).

Strój fitness Reebok dla wymagających


Kolekcja Reebok Dance została stworzona z myślą o kobietach, które chcą polepszyć jakość swoich treningów, pozwalając im na pełną swobodę, zabawę i korzystanie z przyjemności tańca bez nadmiernego koncentrowania się na technice, jaka towarzyszy treningom fitness.

Kolekcja taneczna Reeboka zachęca kobiety do wykorzystywania swojej pasji, energii i pewności siebie, którą mogą uzyskać za pomocą tańca, w codziennym życiu. Reebok pokazuje korzyści budowane przez ten rodzaj sportu – podniesienie siły i umiejętności koordynacji. Pozwólmy kobietom udowadniać ich kobiecość poprzez ekspresję taneczną!

W tej kolekcji kładziemy główny nacisk na zindywidualizowany design ubrań, ich unikalny styl i zróżnicowanie – by pozwolić klientom miksować i łączyć części garderoby treningowej.

Strój fitness Reebok Yoga


Kolekcja Reebok Yoga redefiniuje ten styl, uważany dotąd za zarezerwowany dla młodej generacji fitness. Pokazuje tradycyjną odsłonę tego sportu. To produkty o wysokiej funkcjonalności połączone z fashion designem, dzięki czemu mogą być używane zarówno do treningów jogi, jak i innych dziedzin sportowych fitness.

Kolekcja Reebok Yoga to fuzja mody i technologia dedykowana treningom w tym charakterze.

Ambasadorem kolekcji na sezon Jesień/Zima 2014 jest Tara Stiles, która współpracowała z marką już w fazie projektowania ubrań. W każdej z powyższych kolekcji funkcjonalność idzie w parze z oryginalnym designem, dopasowanym do charakteru każdego z treningów – aerobic, dance, yoga.

Dowiedz się więcej o kolekcji, sprawdź ćwiczenia na >>> eska.tv!

Nowe kolekcje Reebok dostępne w sklepach:

Arkadia – Warszawa; CH Focus Park – Zielona Góra; Galeria Krakowska – Kraków; Galeria Kazimierz – Kraków; Galeria Słoneczna – Radom; Galeria Łódzka – Łódź; Port Łódź – Łódź, Pasaż Grunwaldzki – Wrocław, Echo –Kielce, Galeria Bałtycka – Gdańsk oraz  salonach sportowych sieci InterSport i na www.runnersclub.pl, http://www.fitnesstrening.pl

poprzedni
nastepny
reebok/bluza

Bluza YOGA BO COWLNCK (Z89837) zapewnia wygodę i komfort podczas ćwiczeń. Modny, duży kaptur można układać według własnego pomysłu, wyrażając dzięki temu swój niepowtarzalny charakter. Dodatkowo, produkt posiada dużą, funkcjonalną kieszeń.

Cena: 269 zł

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Publikacja: 30.10.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...