szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kolekcja Rihanny dla River Island lato 2013 - druga kolekcja Rihanny dla River Island od 25 maja 2013 w sklepach

RIHANNA znów zaprojektowała dla RIVER ISLAND! Druga kolekcja Riri już od 25 maja 2013 w sklepach!

Druga kolekcja Rihanny dla River Island lato 2013 już wkrótce w sklepach! Po udanym debiucie Rihanna postanowiła kontynuować współpracę z brytyjską marką i stworzyła kolejną linię ubrań. W serwisie You Tube można już obejrzeć wideo z backstage'u przygotowań letniej kolekcji a w nim pierwsze projekty Riri. Czym tym razem zaskoczy nas barbadoska wokalistka?

Tagi: kolekcja rihanna river island lato 2013, rihanna, rihanna dla river island kolekcja, rihanna river island, rihanna river island kolekcja, river island rihanna

RIHANNA znów zaprojektuje dla RIVER ISLAND! Druga kolekcja Riri już od 25 maja 2013 w sklepach!

Druga kolekcja Rihanny dla River Island lato 2013 od 25 maja 2013 w sklepach

fot: BULLS

Po udanym debiucie w roli projektantki mody Rihanna zdecydowała się stworzyć kolejną linię ubrań i dodatków. Niedawno gwiazda pochwaliła się, że zaprojektowała drugą autorska kolekcję dla marki River Island - tym razem na lato. Tak jak poprzednio nad realizacją pomysłów Riri czuwał sztab projektantów i stylistów marki na czele z Adamem Selmanem. Na razie nie wiadomo, co znajdzie się w letniej kolekcji Rihanny dla River Island, ale sądzą po ostatnich projektach, z pewnością będą to ubrania jakie artystka sama chciałaby nosić. Możemy zatem spodziewać się dużej dawki streetowego luzu, fasonów nawiązujących do mody lat 90., luksusowych dodatków i wyrazistej kolorystyki.

W sieci pojawiło się już wideo z backstage'u przygotowań letniej kolekcji, dzięki któremu możemy poznać więcej szczegółów dotyczących projektów Rihanny. Kilka z nich wygląda naprawdę obiecująco!

Kolekcja Rihanny dla River Island lato 2013 będzie dostępna w sklepach stacjonarnych i sklepie internetowym od 25. maja 2013.

Zobacz także: Debiutancka kolekcja Rihanny dla River Island 2012>>
Autor: JW

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 14.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Rihanna z dzieckiem. Nowe zdjęcia wokalistki z siostrzenicą!
Rihanna z dzieckiem. Nowe zdjęcia wokalistki ...

Rihanna po raz kolejny opublikowała na Instagramie zdjęcia z dzieckiem. Wokalistka jest wyraźnie zakochana w swojej siostrzenicy, a jak donoszą tabloidy istnieje możliwość, że gwiazda adoptuje dziecko! Zobaczcie najnowszą porcję zdjęć Rihanny ...