szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Antonina Samecka: ubrania Risk. Made In Warsaw to jej dzieło!

RISK. MADE IN WARSAW Zobacz wywiad z projektantką najmodniejszej marki sezonu!

Antonina Samecka i Klara Kowtun to autorki niebywałego sukcesu w polskim świecie mody. Risk. Made In Warsaw - stworzona przez nie marka - w kilka miesięcy podbiła szafy polskiej ulicy i celebrytów. Zobacz nasz wywiad z jedną z projektantek Risk. Made In Warsaw!

Tagi: antonina samecka, klara kowtun, risk made in warsaw, risk made in warsaw facebook, risk made in warsaw kolekcja, risk made in warsaw projektantki, risk made in warsaw sklep, ubrania risk made in warsaw

Risk. Made in Warsaw. Zobacz wywiad z projektantką najmodniejszej marki sezonu!

Antonina Samecka, projektantka marki RISK. MADE IN WARSAW

fot: Risk. Made in Warsaw (oficjalny fanpage)

Risk. Made n Warsaw to dzieło Antoniny Sameckiej i Klary Kowtun. Projektantki jako pierwsze w polskim świecie mody postanowiły z dobrej, szarej bluzy stworzyć outfit doskonały na rozmaite okazje. Tak powstały "małe szare", seksowne kombinezony czy dziewczęce, dresowe spódnice do ziemi.

Risk. Made In Warsaw powstała z chęci zmiany, z nadmiernych ilości wyrobionych  godzin w korporacji - wyznała nam Antonina - Od początku stawialiśmy na prawdziwych ludzi (...) "Real People" uczyniłyśmy hasłem marki. Najbardziej zależało nam, by nosili nas różni fajni ludzie, którzy zajmują się różnymi fajnymi rzeczami!

Projektantka zdradziła nam także jak to jest przeczytać o swojej marce w sławnym dzienniku New York Times, jacy artyści uwielbiają Risk. Made In Warsaw, a także jakich niespodzianek od marki możemy oczekiwać w najbliższym czasie.

Lookbook marki Risk. Made In Warsaw! >>

Zobacz wywiad z Antoniną Samecką, projektantką RISK. MADE IN WARSAW!


Autor: monroe

Zdjęcia: Risk. Made in Warsaw (oficjalny fanpage)

Publikacja: 21.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również