szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
RITA ORA kolekcja dla marki Adidas

RITA ORA zaprojektuje kolekcję dla marki Adidas?

Rita Ora ponoć zaprojektuje kolekcję dla marki Adidas! Brytyjski magazyn Vogue informuje, że Rita Ora podpisała z marką kontrakt o wartości 1,5 miliona funtów. Na razie marka Adidas nie komentuje tych doniesień.

Tagi: ADIDAS, KOLEKCJA ADIDASA, Rita Ora, RITA ORA ADIDAS, RITA ORA ZAPROJEKTUJE KOLEKCJE DLA ADIDASA

RITA ORA zaprojektuje kolekcję dla marki Adidas?

Rita Ora słynie z zamiłowania do mody. Gwiazda zawsze zwraca uwagę na najważniejsze trendy. Nie dziwi zatem najnowsza informacja, że Rita Ora miałaby zaprojektować własną kolekcję dla marki Adidas! Brytyjski magazyn Vogue informuje, że gwiazda podpisała z marką kontrakt o wartości 1,5 miliona funtów.

Zobacz też: STYLIZACJE GWIAZD: Rita Ora pokazała brzuch w zestawie Ashish. Stylizacja gwiazdy to HIT czy KIT?

Na razie jednak marka Adidas nie komentuje tych doniesień. Nie wiadomo też, co dokładnie miałaby zaprojektować gwiazda. Czy byłaby to kolekcja obuwia? A może sportowych ubrań? To wszystko jest owiane tajemnicą i nie jest nawet pewne, czy Rita Ora rzeczywiście nawiązała współpracę z marką Adidas.

Pewne jest natomiast, że gwiazda stworzy własną linię dla marki Rimmel, która pojawi się w sklepach w lutym 2014 roku.

Zobacz też: RITA ORA dla RIMMEL LONDON. Gwiazda stworzy własną kolekcję kosmetyków

Warto dodać, że z marką Adidas współpracowali już: Stella McCartney, Jeremy Scott oraz Raf Simons. Czy Rita Ora dołączy do tego grona?

Autor: Kinga

Publikacja: 29.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Nie zgadniecie, za którym razem Rita Ora zdała prawo jazdy!
Nie zgadniecie, za którym razem Rita ...

Wywiad z Ritą Orą w samochodzie? Niebezpieczne, jeśli dowiecie się, ile razy gwiazda oblała egzamin na prawo jazdy i w jakiej sytuacji zdarzyło się jej rozbić samochód. Zobaczcie, do czego przyznała się ...

Rita Ora i Calvin Harris zerwali!
Rita Ora i Calvin Harris zerwali!

To już koniec miłości Rity Ory i Calvina Harrisa! Słynna para artystów rozstała się, a Calvin Harris ogłosił to na swoim Twitterze. Wiemy, co odpowiedziała mu Rita Ora!

Rita Ora, Pharell Williams i Kanye West zaprojektują dla adidasa
Rita Ora, Pharell Williams i Kanye ...

Rita Ora od dawna chętnie nosi ubrania marki adidas. Okazuje się, że to nie przypadek, ale początek kolejnej modowej współpracy. Już niebawem w sklepach ukaże się kolekcja Rity Ory dla adidasa!