szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Nowa linia ubrań Roberta Kupisza: Qπш Forever

ROBERT KUPISZ: nowa kolekcja projektanta dostępna już od 19 kwietnia!

Robert Kupisz stworzył linię ubrań Qπш Forever, na którą składać będą się najpopularniejsze i ponadczasowe modele z poszczególnych kolekcji projektanta. Qπш Forever trafi do butików i sklepu internetowego Mostrami.pl już 19 kwietnia 2013!

Tagi: kupisz robert, Qπш Forever, robert kupisz, robert kupisz koszulka, robert kupisz koszulka z orłem, robert kupisz lato 2013, robert kupisz mostrami, robert kupisz nowa kolekcja, robert kupisz sklep, robert kupisz ubrania, robert kupisz wiosna 2013

ROBERT KUPISZ: nowa kolekcja projektanta dostępna już od 19 kwietnia!

Nowa linia ubrań Roberta Kupisza: Qπш Forever

fot: Robert Kupisz (oficjalny fanpage)

Nowa linia ubrań Roberta Kupisza Qπш Forever to kompromis pomiędzy wymaganiami branży modowej a oczekiwaniami wiernych klientów. Wsłuchując się w potrzeby wielbicieli swoich ubrań, projektant stworzył oddzielną linię, w której pojawią się najbardziej lubiane modele z dotychczasowych kolekcji, a kupić je będzie można niezależnie od sezonu.

Nowy projekt Roberta Kupisza trafi do jego autorskich butików już 19 kwietnia 2013. Jednak ubrania z linii Qπш Forever będzie można nabyć także w sklepie internetowym Mostrami.pl oraz w butikach zaprzyjaźnionych z projektantem.

Co wchodzi w skład linii ubrań Qπш Forever? Tuniki i koszulki nawiązujące do debiutu projektanta, ale także zachwycające sukienki z odkrytymi plecami, skórzane kurtki i spodnie. Wśród kolorów dominują ukochane przez Roberta Kupisza szarości i błękity.

Stylowy lookbook linii Qπш Forever stworzył fotograf Robert Ceranowicz, a pozowali mu modele Marta i Borys z agencji Rebel Models.

Koszuki z orłem Roberta Kupisza - limitowana kolekcja! >>

Zobacz prezenterów MUST BE THE MUSIC w ciuchach Roberta Kupisza! >>

Zobacz wywiad z Robertem Kupiszem dla portalu Glamki.pl!
Konkurs dla blogerek! Women Bloxing Club - walcz o nagrody w najlepszym stylu!

Autor: monroe

Zdjęcia: Robert Kupisz (oficjalny fanpage)

Publikacja: 18.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Blogerki modowe na pokazie Roberta Kupisza Anarchy. Która wypadła najlepiej?
Blogerki modowe na pokazie Roberta Kupisza ...

Na pokazie nowej kolekcji Roberta Kupisza obok gwiazd pojawiły się również znane blogerki modowe. Tego dnia nie mogło zabraknąć Macademian Girl, Maffashion czy Charlize Mystery. Zobaczcie jakie stylizacje wybrały na tę okazję ...