szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Sesja zdjęciowa kolekcji Roberta Kupisza jesień-zima 2013/2014

ROBERT KUPISZ. Sesja zdjęciowa kolekcji jesień-zima 2013/2014

Sesja zdjęciowa kolekcji Roberta Kupisza jesień-zima 2013/2014. Specjalne zdjęcia ubrań Roberta Kupisza na Mostrami. Zobacz jak prezentują się ubrania z nowej kolekcji Roberta Kupisza.

Tagi: mostrami pl, robert kupisz, robert kupisz 2013/2014, robert kupisz jesień-zima, robert kupisz kolekcja, robert kupisz sesja zdjęciowa

ROBERT KUPISZ. Sesja zdjęciowa kolekcji jesień-zima 2013/2014

fot: Mostrami.pl

Zdjęcia nowej kolekcji Roberta Kupisza jesień-zima 2013/2014 są już dostępne. Wyjątkową sesję możecie zobaczyć zobaczyć w sklepie internetowym Mostrami.pl. Zobaczcie jak prezentują się sylwetki z kolekcji Kupisza.

Robert Kupisz projektuje swoje ubrania w charakterystycznym stylu street wear. Niektórym, przypominają one styl bezdomnego - jak np. Patrykowi Strzale (zobacz: Patryk Strzała: styl "na bezdomnego" Roberta Kupisza to nie moja bajka!). Jednak jeśli weźmiemy dokładnie pod lupę każdy element kolekcji, zobaczymy z jakim kunsztem został wykonany. Jesteśmy przekonani, że bezdomni z pewnością nie noszą rzeczy tak dobrych gatunkowo. Projektant stawia przede wszystkim na wygodę a przy tym niepowtarzalny styl.


Oversizowe płaszcze, parki oraz swetry to niewątpliwie jeden z hitów sezonu. Nie zabrakło ich także w kolekcji Kupisza. Całość utrzymana jest w odcieniach szarości, błękitu oraz brązu. Zastanawia nas jednak, czy nie jest to zbyt odważna moda jak na polskie ulice? Być może, znajdzie ona nabywców wśród wąskiego grona celebrytów, jednak nie wyobrażamy sobie zobaczyć na polskiej ulicy mężczyzny z bokserkami nałożonymi na dres.

Kolekcja jest dostępna w sklepie internetowym Mostrami oraz butikach Roberta Kupisza.

Autor: kobi

Zdjęcia: Mostrami.pl

Publikacja: 08.11.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Blogerki modowe na pokazie Roberta Kupisza Anarchy. Która wypadła najlepiej?
Blogerki modowe na pokazie Roberta Kupisza ...

Na pokazie nowej kolekcji Roberta Kupisza obok gwiazd pojawiły się również znane blogerki modowe. Tego dnia nie mogło zabraknąć Macademian Girl, Maffashion czy Charlize Mystery. Zobaczcie jakie stylizacje wybrały na tę okazję ...