szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Wybierz bieliznę na Walentynki!

Firma Kinga, jeden z czołowych polskich producentów bielizny, zadebiutowała z autorską kolekcją bielizny erotycznej Secrets of Kinga. Kolekcja „50 secrets of Kinga” to odpowiedź na postępujące wyzwolenie Polek, którego najlepszym dowodem jest popularność literatury erotycznej. Polki są seksowne i wiedzą czego chcą w sypialni, a teraz otrzymują bieliznę, która to podkreśla!

Tagi: bielizna kinga, bielizna na walentynki, jak dobrać stanik, Kinga, polska bielizna, prezent na walentynki

Secrets of Kinga - bielizna na wyjątkowe okazje

fot: mat pres

Kolekcja „50 secrets of Kinga” składa się z czterech linii: Vanilla, Spicy, Naughty oraz Play. Poszczególne linie przeznaczone są dla kobiet o różnych stylach i upodobaniach. Do stworzenia ekskluzywnej bielizny wykorzystano materiały najlepszej jakości. Kontakt z kobiecym ciałem utrzymywać będą między innymi włoskie satyny i francuskie tiule. Pośród wielu zmysłowych dodatków znalazły się włoskie i francuskie koronki, francuskie kokardy oraz włoskie ramiączka.

Z okazji premiery nowej kolekcji, uświetniającej XX-lecie istnienia firmy Kinga, przygotowano także konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

- Tworząc kolekcję „50 secrets of Kinga” chcieliśmy pokazać, że Polki mają coraz większą świadomość swoich potrzeb i pragnień. Bielizna erotyczna nie jest już domeną kilku procent kobiet, ale to powszechny sposób na urozmaicenie życia erotycznego. Równocześnie ta większa świadomość wiąże się z poznaniem własnych granic i zaakceptowaniem ich. Dlatego też proponujemy Paniom wybór spośród czterech linii - mówi Kinga Lesisz, prezes firmy Kinga Lingerie de Femme.

Vanilla Collection – Let me ask you first

Vanilla Collection przeznaczona jest dla Pań chcących delikatnie urozmaicić swoje życie erotyczne. Bielizna z tej linii nie odsłania zbyt wiele, ale równocześnie podkreśla kształty i pobudza wyobraźnię. Koszulka Desire przyciąga wzrok wbudowanym, podtrzymującym biust półgorsetem, a półprzezroczyste wykończenie koszulki jeszcze bardziej pobudza zmysły. Bardziej odważne Panie skuszą się na koszulkę Bed, której koronkowy materiał da partnerowi spore pole dla wyobraźni. Koszulki Flatter i Seduce dzięki seksownemu rozcięciu odsłaniają ciało na ulotne, prawie niezauważalne chwile.

Spicy – what are you doing to me?

Linia Spicy przeznaczona jest dla Pań, które nie boją się eksperymentów. W kolekcji znaleźć można zarówno odważne koszulki – Excite, Conquer, Smoothe czy Allure, jak i komplety bielizny – Burn, Ginger, czy Fulfill. W tej linii komplety są coraz bardziej wyzywające, co widać między innymi w komplecie Desire II, który odsłania znacznie więcej niż jego waniliowy odpowiednik, dając wyraźny komunikat, że noc zapowiada się pikantnie. Wśród bielizny Spicy znaleźć można również seksowne gorsety, jak: Dream czy Feel.

Naughty – I’ll make you say it again

Trzecia linia kolekcji “50 secrets of Kinga” skierowana jest do prawdziwych uwodzicielek. Kuszące materiały, zaskakujące rozcięcia, nietypowe kroje – to wszystko ma na celu raczej przyciągać wzrok, niż zakrywać ciało. Komplety Command, Dominate, czy Conquer mają rozpalać mężczyzn do czerwoności.

Play – we aim to please

Kinga przygotowała również propozycje dla miłośniczek łóżkowych przebieranek. Komplety z linii Play pozwolą każdej kobiecie przeobrazić się w sypialni w seksowną pielęgniarkę, niegrzeczną stewardessę, czy uwodzicielską pokojówkę.

- Wszystkie kobiety są piękne – bez względu na wiek czy rozmiary – i zasługują na to co najlepsze. Dlatego też nasza kolekcja dostępna jest także w wersji Plus Size. – dodaje Kinga Lesisz.

Komplety z kolekcji „50 secrets of Kinga” dostępne są na stronie www.kinga.com.pl. Więcej informacji na  www.facebook.com/EkskluzywnaBieliznaKinga

poprzedni
nastepny
k1/k2
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Zdjęcia: mat pres

Publikacja: 09.02.2015, Aktualizacja:

Zobacz również
Seksowne prezenty na walentynki
Seksowne prezenty na walentynki

Jeśli szukasz prezentu dla niej koniecznie przyjrzyj się naszym propozycjom. To seksowne i eleganckie podarunki, które wprowadzą każdą kobietę we wspaniały, walentynkowy nastrój. Zobacz nasze propozycje prezentów na walentynki