szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
TRENDY JESIEŃ: Kolekcja Seleny Gomez dla Adidas Neo

Selena Gomez dla Adidas NEO. Wokalistka i aktorka zaprojektowała autorską kolekcję ubrań! [zdjęcia]

Selena Gomez nie tylko po raz kolejny została twarzą Adidas NEO, ale także zaprojektowała dla marki własną kolekcję ubrań. Dość banalne propozycje byłej dziewczyny Justina Biebera utrzymane są w dziewczęco-rockowym stylu. Zobacz zdjęcia kampanii Adidas NEO z Seleną Gomez w roli głównej!

Tagi: justin bieber adidas, kolekcja seleny gomez, selena gomez, selena gomez adidas, selena gomez adidas neo, Selena Gomez Justin Bieber, selena gomez kolekcja dla adidasa, selena gomez neo, selena gomez styl, selena gomez zdjęcia, trendy jesień 2014

Selena Gomez dla Adidas NEO. Wokalistka i aktorka zaprojektowała własną kolekcję ubrań! [zdjęcia]

Selena Gomez dla Adidas NEO

fot: BULLS

Selena Gomez, 20-letnia aktorka i piosenkarka, do swojego CV może dodać kolejne osiągnięcie. Gwiazdka Disney'a została projektantką, tworząc dla marki Adidas NEO autorską kolekcję ubrań.

Debiutancka kolekcja ubrań Seleny Gomez zawiera m.in.: czarne buty na ukrytym obcasie, dżinsową kamizelkę zdobioną dżetami, t-shirty z nadrukami, kurtki motocyklowe, trampki, dżinsowe szorty, czapki w rozmaitych kolorach, dziewczęce sukienki i kopertówki.

Selena Gomez została ambasadorką Adidas NEO w 2012 roku, wraz ze swoim ówczesnym chłopakiem Justinem Bieberem. Jesień 2013 gwiazda spędzi w szeregach marki już nie tylko jako jej twarz, ale także projektantka. Kolekcja Seleny Gomez dla marki Adidas NEO pojawi się w sprzedaży 30 lipca 2013.

Uwielbiam bawić się modą i lubię ciuchy, które są zabawne, łatwe do noszenia i wygodne. Moja kolekcja to propozycje dla rockowej dziewczyny, jest pewna siebie, zbuntowana (...) Myślę, że zachęci dziewczyny do wyrażenia własnej osobowości - powiedziała o swojej kolekcji Selena Gomez.

Selena Gomez w spocie reklamowym Adidas Neo


poprzedni
nastepny
Selena Gomez dla Adidas NEO. Wokalistka i aktorka zaprojektowała własną kolekcję ubrań! [zdjęcia]

Selena Gomez dla Adidas NEO

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: monroe

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 17.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
SELENA GOMEZ na okładce podwójnego wydania Teen Vogue
SELENA GOMEZ na okładce podwójnego wydania ...

Już jest okładka podwójnego, noworocznego wydania Teen Vogue. Gwiazdą numeru została Selena Gomez, której ilość okładkowych sesji w tak młodym wieku wzbudza zachwyt. Sprawdźcie jak gwiazda zaprezentowała się na okładce Vogue'a!