szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

SHOP LOCAL! Polscy projektanci w Katowicach

SHOP LOCAL!, czyli POP UP SHOP Polskich Projektantów już na początku maja po raz pierwszy odwiedzi Katowice!  Podczas SHOP LOCAL! w Galerii Katowickiej zobaczycie m.in. „Bój śląskich blogerek" oraz będziecie mieli szansę poznać młodych, polskich projektantów. Oto szczegóły wydarzenia!

Tagi: moda wiosna lato 2014, polscy projektanci, pop up shop, shop local, shop local katowice

SHOP LOCAL! Polscy projektanci w Katowicach

To niezwykła szansa, by zapoznać się z aktualnymi trendami i uzupełnić swoją szafę o niepowtarzalne projekty naszych śląskich i polskich projektantów. To możliwość obejrzenia i kupna rzeczy, które na co dzień dostępne są tylko w Internecie.

W tych dniach Zwyciężczyni „Boju śląskich blogerek” stworzy i zaprezentuje SHOP LOCAL-ową stylizację wiosna – lato 2014. Szczegóły konkursu na:

https://www.facebook.com/SHOP.LOCAL.TARGI.MODY

Przyjdź i osobiście poznaj twórców unikatowych kolekcji! Poczuj fantastyczną atmosferę, upoluj coś dla siebie i baw się razem z nami … nie może Ciebie zabraknąć na tym wyjątkowym, modowym wydarzeniu!

SHOP LOCAL! promuje lokalnych twórców. Udowadnia, że w łatwy i nienadwyrężający portfela sposób można łączyć modę autorską z propozycją sklepów sieciowych.

Siódma edycja targów młodych projektantów SHOP LOCAL! zaskoczy. Organizatorzy przewidzieli dużo niespodzianek!

SHOP LOCAL! odbędzie się od soboty do niedzieli – 10-11 maja w przestrzeni GALERII KATOWICKIEJ.

Ponad 50 wystawców, na których czele staną Cuda krowskie, założone przez dwójkę studentów architektury z Katowic. Atrakcje przygotowane przez partnerów imprezy sprawią, że ten weekend będzie wyjątkowy. Gwarantujemy nowe projekty, niezwykłe materiały, możliwość bezpośredniej rozmowy z projektantami i limitowane kolekcje w atrakcyjnych cenach. Podczas tych dwóch dni stworzymy unikalne środowisko i nową przestrzeń do kontaktu.

Impreza ma charakter wydarzenia otwartego.

Tą datę trzeba zapisać w swoim kalendarzu!

WIĘCEJ INFORMACJI:https://www.facebook.com/SHOP.LOCAL.TARGI.MODY

KONTAKT: info.shop.local@gmail.com


Autor: J.M.

Publikacja: 07.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Targi mody SHOP LOCAL w Krakowie. Młodzi projektanci w  BONARKA City Center!
Targi mody SHOP LOCAL w Krakowie. ...

Limitowana edycja SHOP LOCAL! odbędzie się w ten weekend w Krakowie! Dziesiąta edycja targów polskich projektantów SHOP LOCAL! zagości w BONARKA City Center. Czas na promocję polskiej mody!

Targi mody SHOP LOCAL! w krakowskiej Galerii Kazimierz
Targi mody SHOP LOCAL! w krakowskiej ...

Targi mody SHOP LOCAL!, czyli POP UP SHOP Polskich Projektantów zawitają w Krakowie! Ponad 50 wystawców zaprezentuje swoje kolekcje w Galerii Kazimierz. Gościem specjalnym imprezy będzie Łukasz Jakóbiak.