szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Pokazy mody Silesia Fashion Look w Katowicach już 9 i 10 marca 2013!

SILESIA FASHION LOOK już 9 marca 2013 w Katowicach! Przyjdź i zobacz pokazy mody Jemioła, Gosi Baczyńskiej i duetu Paprocki&Brzozowski!

Silesia Fashion Look 2013, czyli dwudniowe pokazy mody rozpoczynają się już 9 marca 2013! W Katowicach, na jednym z placów Silesia City Center odbędzie się największa impreza modowa w tym mieście. Podczas pokazów swoje kolekcje zaprezentuje 17 młodych polskich projektantów i goście specjalni, czyli duet Paprocki&Brzozowski, Gosia Baczyńska i Łukasz Jemioł. Podajemy szczegóły imprezy!

Tagi: gosia baczyńska, gosia baczyńska pokaz, jemioł, łukasz jemioł, łukasz jemioł pokaz, paprocki & brzozowski, paprocki & brzozowski pokaz, paprocki brzozowski, paprocki&brzozowski, pokazy mody 2013, pokazy mody w katowicach, silesia fashion look

Pokaz Paprocki & Brzozowski na wiosnę/lato 2014

Pokaz Paprocki & Brzozowski na wiosnę/lato 2014. Jak wypadła kolekcja? Kto się pojawił na pokazie? Sprawdźcie naszą video relację!

fot: Materiały Prasowe

Podczas tegorocznego Silesia Fashion Look w Katowicach swoje projekty wystawią na wybiegu najwięksi projektanci, m.in. Łukasz Jemioł, duet Paprocki&Brzozowski i Gosia Baczyńska. Przyjedź na dwudniowe pokazy mody do Katowic już 9 i 10 marca 2013 i przeżyj dwa najbardziej intensywne modowe dni w swoim życiu! Naprawdę warto! Przekonaj się sam...

Silesia Fashion Look - co to za impreza?

Podczas pokazów mody Silesia Fashion Look swoje wiosenno-letnie kolekcje zaprezentuje aż 17 polskich projektantów, m.in. Aga Paul-Smolińska, Aleksandra Kmiecik, Olga Pokrywka czy Sophie Kula. Gośćmi specjalnymi podczas pokazów będą wzięta polska projektantka Gosia Baczyńska, popularny duet Paprocki&Brzozowski i utalentowany projektant Łukasz Jemioł. Dwudniowe pokazy poprowadzą Olivier Janiak i Kinga Rusin. Podczas pokazów zaprezentowanych zostanie około 50 wiosennych kolekcji. Jeżeli jesteś modowym frikiem nie możesz przegapić tej imprezy!

Plan pokazów mody Silesia Fashion Look 2013

8 marca 2013 odbędzie się impreza zamknięta, poprzedzająca pokazy mody. W trakcie tej imprezy zaprezentowana zostanie wiosenno letnia kolekcja ubrań duetu Paprocki&Brzozowski i młodych projektantek: Agi Paul-Smolińskiej, Sophie Kuli i Wioli Wołczyńskiej. Na imprezę zaproszone zostaną gwiazdy kina telewizji, muzyki i znane stylistki.

Pierwszego dnia pokazów, czyli 9 marca 2013 odbędzie się pokaz słynnej polskiej projektantki Gosi Baczyńskiej. Wybieg dzielić z nią będą młodzi polscy designerzy, m.in. Jakub Pieczarkowski, Olga Pokrywka, Wojtek Haratyka oraz takie marki jak HebeQus (Katarzyny Ku), Vintage Chouette (Łukasza Waszkiewicza), BOLA (Ola Bajer) i CONFASHION (Kinga Król).

Dzień drugi, czyli 10 marca 2013 będzie należał do pana Łukasza Jemioła. Po pokazie jego wiosenno-letniej kolekcji na 2013 rok swoje kreacje zaprezentują też wschodzące gwiazdy polskiej mody, czyli Diminika Gembiak, Kamila Gronner, Małgorzata Salamon, Ela Chodorowska, Aleksandra Kmiecik i takie marki jak Kuhido (Katarzyna Paradzińska & Magdalena Studnicka) i Code Femme (Monika Lafarge).

Organizatorzy przewidzieli też gwiazdę muzyczną - podczas pokazów uczestnicy będą mogli wysłuchać koncertu Mroza.

Pokazy mody Silesia Fashion Look 2013 odbędą się na jednym z placów Silesia City Center w Katowicach, gdzie stanie mierząca blisko 50 m szklana hala z białym wybiegiem.

Silesia Fashion Look 2013 w Katowicach!

Autor: Monika P.

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 20.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...