szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Wielkie otwarcie sklepu Sinsay w Polsce!

SINSAY: Otwarcie sklepu w Warszawie i Płocku! Adresy sklepów Sinsay w Polsce!

Otwarcie sklepu Sinsay w Warszawie już 5 kwietnia 2013 roku. Pierwszy w stolicy sklep nowej, polskiej marki zostanie otwarty w Centrum Handlowym Atrium Reduta w Warszawie. Przeczytaj, jakie atrakcje czekają na uczestników imprezy otwarciowej. Podajemy adresy sklepów Sinsay w Polsce!

Tagi: sinsay, sinsay adresy sklepów, sinsay kolekcja, sinsay płock, sinsay sklep, sinsay sklepy, sinsay ubrania, sinsay warszawa, sinsay wiosna lato 2013

SINSAY: otwarciowy lookbook kolekcji na wiosnę lato 2013!

Lookbook Sinsay na wiosnę lato 2013!

Sklepy Sinsay otwarto już w wielu miastach w Polsce. Na swoją kolej musiała jednak zaczekać Warszawa. Wielkie otwarcie sklepu Sinsay w Warszawie już 5 kwietnia 2013! Zobacz, jakie atrakcje są przewidziane na otwarcie warszawskiego butiku Sinsay.

Pierwszy w stolicy sklep Sinsay zostanie otwarty już 5 kwietnia 2013. Na razie fani marki będą musieli zadowolić się butikiem w Centrum Handlowym Atrium Reduta, przy alejach Jerozolimskich 148. 5 kwietnia, podczas otwarcia pierwszego w Warszawie sklepu Sinsay, w godzinach 17.00 - 21.00, uczestniczki będą mogły wziąć udział w konkursie na najlepszą stylizację. Imprezę uświetnią także polskie blogerki modowe. Fanki będą mogły także zaprojektować własną torebkę i zrobić sobie profesjonalne zdjęcia.

3 kwietnia 2013 sklep Sinsay zostanie otwarty także w Centrum Handlowym Atrium Mosty w Płocku, przy ulicy Tysiąclecia 2a. Adresy sklepów Sinsay, które zostały otwarte w marcu 2013:

  • 7 marca 2013 - Galeria Veneda, Łomża, ul. Zawadzka 38
  • 9 marca 2013 - Galeria Olimpia, Bełchatów, ul. Kolejowa 6
  • 13 marca 2013 - Galeria Słoneczna, Radom, ul. Bolesława Chrobrego 1
  • 20 marca 2013 - Centrum Handlowe Europa Centralna, Gliwice, ul. Pszczyńska 314
  • 23 marca 2013 - Centrum Handlowe M1, Zabrze, ul. Ryszarda Szkubacza 1

Autor: Monika P.

Publikacja: 29.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
SYLWESTER 2014: Sukienki na Sylwestra od Sinsay. Modne sukienki sylwestrowe do 69,90!
SYLWESTER 2014: Sukienki na Sylwestra od ...

Już najwyższa pora zdecydować się na sylwestrową kreację! Jeśli w planach macie imprezę u znajomych doskonałą opcją będzie zakup małej czarnej, którą z powodzeniem wykorzystacie na inne okazje. W salonach Sinsay znajdziecie ...

SINSAY otwiera sklep online! Kiedy powstanie internetowy sklep marki SINSAY?
SINSAY otwiera sklep online! Kiedy powstanie ...

Dobra wiadomość dla wielbicielek ubrań SiNSAY - marka otwiera sklep internetowy! Będzie można w nim kupić te same ubrania i dodatki z kolekcji dostępnych w sklepach stacjonarnych. Sprawdź adres sklepu online marki SiNSAY!