szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Gdzie kupisz modne skłądane okulary przeciwsłoneczne na 2013 rok?

Składane OKULARY PRZECIWSŁONECZNE marki Ray-Ban, Tommy Hilfiger i Tally Weijl!

Szukasz modnych okularów przeciwsłonecznych, które nie będą zajmowały dużo miejsca w twojej torebce? Mamy dla ciebie kilka rewolucyjnych modeli kolorowych okularów przeciwsłonecznych na lato 2013. Składane modele proponują m.in. Tommy Hilfiger, Ray-Ban i Tally Weijl.

Tagi: okulary przeciwsłoneczne, okulary przeciwsłoneczne 2013, okulary przeciwsłoneczne lato 2013, okulary przeciwsłoneczne tommy hilfiger, okulary ray ban, okulary rayban, okulary rayban 2013, okulary tommy hilfiger, tally weijl

Składane OKULARY PRZECIWSŁONECZNE marki Ray-Ban, Tommy Hilfiger i Tally Weijl!

Składane okulary przeciwsłoneczne kupisz w sklepach Ray-Ban, Tommy hilfiger i Tally Weijl.

fot: Materiały Prasowe

Składane okulary przeciwsłoneczne na lato 2013 mają w ofercie marki Ray-Ban, Tommy Hilfiger i Tally Weijl. Dzięki swojej rewolucyjnej strukturze okulary te są niezwykle wygodne. Bez problemu mieszczą się w dłoni i na pewno nie zajmą wiele miejsca w twojej torebce! Wszystkie przedstawione modele pasują zarówno mężczyznom, jak i kobietom.

Składane okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban dostępne są w trzech kolorach: klasycznym czarnym, pomarańczowym i niebieskim. Te rewolucyjne modele okularów składają się w dwóch miejscach: w połowie zauszników i na środku, pomiędzy szkłami. Okulary o klasycznym dla tej firmy kształcie Wayfarer kosztują około 300 zł.

Za przykładem marki Ray-Ban poszła także firma Tommy Hilfiger. W 2013 roku marka wypuściła cztery modele kolorowych, składanych okularów na lato 2013. W kolekcji znaleźć można modele unisex w kolorze czarnym, białym, pomarańczowym i błękitnym. Soczewki w kolorze niebieskim doskonale komponują się z kolorowymi oprawkami. Kolekcja jest zarówno praktyczna, jak i stylowa! Okulary kosztują około 900 zł.

Jeżeli szukasz tańszych modeli składanych okularów przeciwsłonecznych znajdziesz je w sklepie Tally Weijl. Okulary, podobnie jak raybany, składane są w dwóch miejscach. Modne, kolorowe i praktyczne, idealne na lato, a ponadto kosztują nie więcej niż 100 zł!

Skłądane okulary ray-Ban

Składane okulary Ray-Ban, ok. 300 zł

Składane okulary Hilfiger

Składane okulary Tommy Hilfiger, ok. 900 zł

Składane okulary Tally Weijl

Składane okulary Tally Weijl, ok. 100 zł

Autor: Monika P.

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 24.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również