szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Ślubna kolekcja Vera Wang wiosna 2015

Vera Wang to prawdziwa królowa sukni ślubnych. Jej kolekcje są wielkim wydarzeniem w modzie dla panien młodych, a największe gwiazdy stają przed ołtarzem w sukniach ślubnych jej projektu. Zobacz ślubną kolekcję Very Wang na wiosnę 2015!

Tagi: suknia ślubna, ślub, vera wang, wiosna 2015

Ślubna kolekcja Vera Wang wiosna 2015

Vera Wang przedstawiła już swoją kolekcję sukni ślubnych na sezon wiosna lato 2015. Jak zawsze znajdziemy w niej piękne projekty, w których każda panna młoda wygląda w dniu swojego ślubu niczym prawdziwa księżniczka!

Transparentne materiały, głebokie dekolty i tiul - oto główne składniki kolekcji sukni ślubnych Very Wang. Wszystkie kreacje są niezwykle zwiewne i lekkie, ciężko tu znaleźć tradycyjne, przytłaczające pannę młodą warstwy materiałów i tafty. U Very Wang każda suknia wydaje się delikatna, uszyta z najcieńszych materiałów, a przede wszystkim bajkowo piękna i idealnie skrojona.

Zeszłoroczna kolekcja projektantki była dość kontrowersyjna - suknie w kolorach landrynek nie każdemu krytykowi czy pannie młodej musiały przypaść do gustu. Teraz Vera Wang wraca do tradycji. Wszystkie suknie są uszyte z materiałów w kolorze klasycznej bieli, nie ma tu nawet tak typowych dla projektatnki elementów jak czarne kokardy czy koronki w innym odcieniu niż reszta kreacji.

To też kolekcja mniej słodka niż poprzednie. Zamiast falbanek , koronek i wielkich kokard mamy inspiracje gotykiem i nieco mroczny charakter projektów, jak i lookbooka.

Zobacz najpiękniejsze suknie ślubne! >>>

Podoba się wam najnowsza kolekcja królowej sukni ślubnych?

poprzedni
nastepny
Ślubna kolekcja Vera Wang wiosna 2015
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: J.M.

Publikacja: 15.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również