szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
SOLAR WIOSNA LATO 2014. Nowa kolekcja Solar

Solar wiosna-lato 2014. Lookbook nowej kolekcji Solar!

Moda 2014 przynosi nam żywe kolory i dużo geometrycznych wzorów. Jedno i drugie znajdziemy w najnowszym lookbooku Solar wiosna lato 2014. Intensywne barwy i gra kontrastów dodadzą nam energii już na wiosnę, póki co przyjrzyjcie się sylwetkom, jakie proponuje Solar!

Tagi: kampanie wiosna lato 2014, lidia popiel, moda 2014, solar wiosna lato 2014

Solar wiosna-lato 2014. Lookbook nowej kolekcji Solar!

Solar

fot: Solar

Nowa kolekcja Solar na wiosnę lato 2014 aż kipi pozytywną energią! Wszystkie ubrania są eleganckie i doskonale skrojone, a do wyboru mamy dwie modne linie - każda z nich jest utrzymana w nieco innym stylu, ale łączy je ponadczasowa jakość projektów i wykonania.

Solar to marka, która tworzy ubrania dla eleganckich kobiet o własnym, silnym stylu. W swych projektach często stawia na minimalizm i niepowtarzalne wzornictwo, które zdecydowanie odróżnia go od popularnych sieciówek.

W nowej kolekcji wypatrzyłyśmy kilka rzeczy, które spodobają się tym z was, które lubią eksperymentować ze stylem. Komplet składający się z limonkowego żakietu i wąskich spodni to znakomity zestaw dla dziewczyn, które nie boją się koloru. W lookbooku został połączony z sukienką w kolorze fuksji! To już prawdziwy miks kolorów i wyzwanie dla naszych szarych ulic.

Neonowe barwy, proste formy i sporo geometrii - tak najkrócej można opisać nową kolekcję Solar. Zdjęcia do kampanii wykonała Lidia Popiel, a za stylizację odpowada Robert Kiełb.

Zobacz też: MODA 2014. Modne marynarki z nowej kolekcji marki Zara na wiosnę 2014>>>

poprzedni
nastepny
Solar wiosna-lato 2014. Lookbook nowej kolekcji Solar!
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: J.M.

Zdjęcia: Solar

Publikacja: 25.01.2014, Aktualizacja:

Zobacz również