szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Robert Kupisz na Dzień Dziecka

Specjalna kolekcja Roberta Kupisza z okazji Dnia Dziecka. Sprawdź, gdzie i za ile kupić koszulki od projektanta

Robert Kupisz zaprojektował limitowaną linię t-shirtów z okazji Dnia Dziecka. 50% zysków ze sprzedaży projektant przekaże na rzecz Fundacji Robinson Crusoe.

Tagi: dzień dziecka, robert kupisz koszulki, robert kupisz koszulki na dzień dziecka

Dzień Dziecka by Qπш fot. mat. prasowe

Dzień Dziecka by Qπш fot. mat. prasowe

fot: EB

Świętujemy dziecka z polskimi projektantami. Specjalnie z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka polski projektant Robert Kupisz stworzył limitowaną linię t-shirtów.

Koszulki będą dostępne w trzech kolorach, czyli czarny czerwony i khaki. T-shirty z charytatywnej kolekcji Dzień Dziecka by Qπш będzie można nabyć przez najbliższe kilka tygodni we flagowych butikach projektanta w Warszawie (ul. Mokotowska 48 i Galeria Mokotów) oraz w gdyńskim Klifie.

Człowiek sześciu zawodów. Kim jest Robert Kupisz?>>>

50% ze sprzedaży linii marka przekaże na rzecz Fundacji Robinson Crusoe. Przypomnijmy, w ubiegłym roku Robert Kupisz również wspomógł akcję, a zyski z kolekcji zostały przeznaczone na wsparcie młodzieżowego programu w Zawierciu.

Dzień Dziecka by Qπш fot. mat. prasowe

Autor: EB

Zdjęcia: EB

Publikacja: 26.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...