szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kostiumy kąpielowe Calzedonia 2013 - stroje jednoczęściowe

Stroje kąpielowe Calzedonia 2013: kostiumy jednoczęściowe. Sprawdź ceny!

Stroje jednoczęściowe Calzedonia 2013 pojawiają się w sześciu różnych modelach. Do wyboru mamy zakrywające ciało modele w stylu retro i odważnie wycięte stroje podkreślające kształty. Poniżej stroje jednoczęściowe Calzedonia razem z cenami.

Tagi: kostiumy kąpielowe calzedonia, stroje jednoczęściowe, stroje kąpielowe, stroje kąpielowe calzedoania 2013, stroje kąpielowe calzedonia, stroje kąpielowe jednoczęściowe

Stroje kąpielowe Calzedonia 2013: kostiumy jednoczęściowe. Sprawdź ceny!

fot: Calzedonia

Jak co roku marka Calzedonia przygotowała obszerną kolekcję strojów kąpielowych. W ofercie przeważają modele bikini w różnych fasonach i kolorach ale zwolenniczki kostiumów jednoczęściowych również znajda tu coś dla siebie.

Stroje jednoczęściowe Calzedonia lato 2013 to sześć różniących się od siebie krojem modeli, zaprojektowanych zgodnie z najgorętszymi trendami sezonu. Dwa z nich - zielony i w czarno-białe paski - zostały utrzymane w stylistyce retro. Pełne fasony zostały wyposażone w elementy, które sprytnie zamaskują mankamenty figury i podkreślą jej modne punkty - drapowania, paski, wyprofilowaną górę. Usztywniane miseczki z biżuteryjnymi zdobieniami uwydatniają biust, głębokie wycięcia wydłużają nogi a specjalne kroje modelują sylwetkę.

Inne stroje jednoczęściowe Calzedonia modele zostały wykrojone odważniej. Pojawiają się głębokie aż do pępka dekolty i mocno wycięte monokini. Eleganckie kroje podkreśla stonowana, klasyczna kolorystyka.

Poniżej kostiumy jednoczęściowe z kolekcji Calzedonia lato 2013 + ceny.

 

Stroje jednoczęściowe Calzedonia 2013 ceny (od góry): 1. 249,90 zł, 2. 349 zł, 3. 349 zł, 4. 349 zł, 5. 299 zł, 6. 299 zł

Autor: JW

Zdjęcia: Calzedonia

Publikacja: 06.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Strój kąpielowy a figura - jak wybrać kostium kąpielowy idealny dla Twojej sylwetki? [WIDEO]
Strój kąpielowy a figura - jak ...

Jak powinno się wybierać strój kąpielowy? Jaki typ stanika w kostiumie kąpielowym sprawdzi się najlepiej? Jak ukryć mankamenty figury? Obejrzyj porady i dowiedz się, jak wybrać kostium kąpielowy idealny dla sylwetki!