szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Modne kostiumy kąpielowe na lato 2013

Stroje kąpielowe Calzedonia: niezwykły pokaz marki we włoskim Rimini!

Pokaz marki Calzedonia we włoskim Rimini zgromadził tłumy celebrytów, jednak prawdziwymi gwiazdami wieczoru były stroje kąpielowe prezentowane przez seksowne modelki. Zobacz zdjęcia z show i wybierz modne bikini na lato 2013!

Tagi: bikini, bikini 2013, bikini calzedonia, calzedonia, kostium kąpielowy, kostiumy kąpielowe, modne bikini, modne stroje kąpielowe, modny strój kąpielowy, stroje kąpielowe, stroje kąpielowe 2013, stroje kąpielowe calzedonia, strój kąpielowy

Stroje kąpielowe Calzedonia: niezwykły pokaz marki we włoskim Rimini!

Modne kostiumy kąpielowe na lato 2013

fot: Aliganza Fashion Agency

Inaugurację letniego sezonu Calzedonia uczciła niebanalnym pokazem modnych strojów kąpielowych. Show, które odbyło się 16 kwietnia 2013 w Rimini, zostało zorganizowane z przepychem. Do Włoch na specjalne zaproszenie przybyło prawie trzy i pół tysiąca gości, ponad trzystu dziennikarzy z całej Europy, a pokaz na kanale Italy One oglądało półtora widzów.

Spośród 340 modelek, które pojawiły się na castingach w Mediolanie i Nowym Jorku, wybrano 20 najpiękniejszych, które wspólnie z 6 modelami zaprezentowały na wybiegu aż 90 letnich looków na nadchodzący sezon. Oprócz modelek na scenie pojawili się także tancerze i muzycy, m.in. włoski zespół Planet Funk, Simona Molinari oraz Keysha.

Znani i lubiani brylowali także na widowni. Wśród publiczności pokazu kostiumów kąpielowych dostrzec można było Sarę Jessikę Parker, Poppy Delavigne, Tally Lennox, a także polskich celebrytów: Julię Kuczyńską, Jessicę Mercedes Kirschner, Kasię Gorol oraz Mikołaja Komara.

Show utrzymane zostało w konwencji podróży przez przedwojenne Włochy, lata 50. i 60., aż do dzisiejszych czasów i współczesnych trendów.

Maff i inne blogerki modowe w Rimini - video! >>

Zobacz męską kolekcję slipków kąpielowych Calzedonia! >>

Zobacz video z pokazu Calzedonia we włoskim Rimini!
Autor: monroe

Zdjęcia: Aliganza Fashion Agency

Publikacja: 22.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Strój kąpielowy a figura - jak wybrać kostium kąpielowy idealny dla Twojej sylwetki? [WIDEO]
Strój kąpielowy a figura - jak ...

Jak powinno się wybierać strój kąpielowy? Jaki typ stanika w kostiumie kąpielowym sprawdzi się najlepiej? Jak ukryć mankamenty figury? Obejrzyj porady i dowiedz się, jak wybrać kostium kąpielowy idealny dla sylwetki!