szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Przeglądamy sylwestrowe sukienki 2014 z kolekcji H&M

SUKIENKI NA SYLWESTRA 2014: Sukienki wieczorowe z kolekcji H&M

Sukienki na sylwestra 2014 z kolekcji H&M to rożne warianty małej czarnej oraz modne komplety z żakietem. Wśród sylwestrowych sukienek H&M znajdziemy eleganckie sukienki wieczorowe z koronki, zwiewnych, nieprześwitujący materiałów oraz błyszczące kreacje ozdobione cekinami. Najciekawsze sukienki na sylwestra 2014 z wieczorowej linii H&M zobaczycie w galerii.

Tagi: sukienka na sylwestra, sukienki, sukienki na sylwestra, sukienki na sylwestra 2014, sukienki sylwestrowe, sukienki sylwestrowe 2014

SUKIENKI NA SYLWESTRA 2014: Sukienki wieczorowe H&M

Sukienki na sylwestra H&M 2013/2014

fot: Mat. prasowe H&M

W sklepach H&M pojawiła się linia eleganckich sukienek wieczorowych, które świetnie sprawdzą się jako sukienki na sylwestra 2014. Sieciówka jak zwykle myśli na zapas i skrupulatnie przygotowuje się do karnawałowego szaleństwa. W linii znalazły się sukienki sylwestrowe oraz kreacje dwuczęściowe z topami i spódnicami. Dominują minimalistyczne kreacje podkreślające kształty ozdobione szykowną koronką i błyszczącymi cekinami.

Zobacz także: Sukienki sylwestrowe 2014: Mała czarna z ZALANDO.PL>>>

Sukienki na sylwestra 2014 z kolekcji H&M to różne warianty małej czarnej. Wśród propozycji pojawiły się sukienki z dołem mini, luźne sukienki na ramiączkach, modele z zabudowaną górą oraz z odkrytym ramieniem. Dla lubiących komplety idealne sukienki sylwestrowe to te z żakietem uszytym z tego samego materiału oraz ciekawe kombinacje topów i spódnic.

Najciekawsze sukienki na sylwestra 2014 z kolekcji H&M wraz cenami zobaczycie w galerii.

poprzedni
nastepny
SUKIENKI NA SYLWESTRA 2014: Sukienki wieczorowe H&M
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: JW

Zdjęcia: Mat. prasowe H&M

Publikacja: 21.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
W co się ubrać na wesele? Oryginalne stylizacje dla każdej figury!
W co się ubrać na wesele? ...

Trwa sezon ślubny. Jeśli wybierasz się latem na wesele, na pewno już rozpoczęłaś poszukiwanie sukienki i pasujących do niej dodatków. Inspiracje na ślubne zestawy znajdziesz w naszej galerii - zobacz oryginalne stylizacje na ...