szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
SUKNIE ŚLUBNE 2014. Jakie suknie ślubne są modne?

SUKNIE ŚLUBNE 2014. Kolekcja sukni ślubnych Riny Cossack

Modne suknie ślubne na 2014 rok prezentuje Rina Cossack. Kreacje marki, stworzone przez Justynę Żmijewską, są stylowe i nowoczesne. Zobacz, jakie trendy w modzie ślubnej będą obowiązywać w 2014 roku!

Tagi: modne suknie ślubne, rina cossack, suknie ślubne 2014

SUKNIE ŚLUBNE 2014. Kolekcja sukni ślubnych Riny Cossack

fot: fot. materiały prasowe

Jeśli w 2014 roku wychodzisz za mąż i szukasz wyjątkowej sukni ślubnej, to koniecznie zobacz propozycje Riny Cossack. W jej ślubnej kolekcji Wedding nie brakuje modnych i stylowych propozycji.

W linii Wedding Riny Cossack znajdziesz minimalistyczne i nowoczesne ślubne kreacje, które zostały stworzone przez projektantkę Justynę Żmijewską.

Zobacz też: SUKNIE ŚLUBNE 2014: Rosa Clara suknie ślubne kolekcja 2014. Styl retro powraca!

Jakie suknie ślubne będą modne?

W tej kolekcji projektantka wykorzystuje przestrzenne aplikacje, z których słynie marka. Pojawiają się one w formie luźno oplatających sylwetkę listew. Kreacje, dzięki minimalistycznej linii są wyjątkowo eleganckie i stylowe.

Dla panien młodych, które preferują bardziej romantyczne fasony zostały stworzone modele z delikatnej, zdobionej kryształkami koronki oraz lekkie szyfonowe suknie z misternie ułożonymi drapowaniami wykonane z cienkiego jedwabiu.

Natomiast przyszłe panny młode, które pragną w tę jedyną noc w życiu olśniewać gości niebanalną, architektoniczną formą, na pewno zachwycą się modelami z puszystymi, tiulowymi spódnicami. W tym sezonie w kolekcji Riny Cossack zamiast kaskadowego ułożenia tkaniny, pojawiają się spiralne, kwiatowe kształty.

Zobacz też: SUKNIE ŚLUBNE 2014. Te suknie ślubne będą modne w 2014 roku! Zobacz kolekcję Violi Piekut

poprzedni
nastepny
SUKNIE ŚLUBNE 2014. Kolekcja sukni ślubnych Riny Cossack
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: Kinga

Zdjęcia: fot. materiały prasowe

Publikacja: 28.01.2014, Aktualizacja:

Zobacz również