szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Louis Vuitton zaprezentował świąteczny katalog

ŚWIĘTA 2013. Świąteczny katalog Louis Vuitton. Zobacz propozycje LV na święta

Świąteczny katalog Louis Vuitton zadziwia! Nie zobaczymy w nim żadnej topowej modelki, ponieważ całą kolekcję reklamują... Sprawdź, kogo zobaczymy w kampanii Louis Vuitton Święta 2013.

Tagi: louis vuitton, louis vuitton katalog świąteczny, louis vuitton na święta, louis vuitton święta, louis vuitton święta 2013, świąteczna kolekcja

ŚWIĘTA 2013. Świąteczny katalog Louis Vuitton. Zobacz propozycje LV na święta

Świąteczna kampania LV

fot: Louis Vuitton official Facebook, louisvuitton.eu

Katalog Louis Vuitton Święta 2013 zadziwia! Jeśli spodziewaliście się w nim uśmiechniętych par, leżących przy kominku i przytulających się do siebie, to jesteście w błędzie. Tym razem kolekcję świąteczną znanej marki reklamują... kaczki! Autorem sesji zdjęciowej jest Coppi Barbieri.


Najnowsza kolekcja LV to cała paleta barw zamknięta w najlepszej jakości skórach. Torby, portfele a także buty z charakterystycznymi emblematami, z pewnością będą idealnym prezentem pod świątecznym drzewkiem.

Produkty reklamowane za pomocą kaczek nawołują do kupienia, zanim odlecą. Chwytliwe hasło oraz reklama mają zachęcić wszystkich fanów marki do świątecznych zakupów. Co więcej, już teraz możemy kupić rzeczy ze świątecznej kolekcji za pomocą specjalnej aplikacji na smartfony. Wystarczy zeskanować zdjęcia ze świątecznej kampanii, a zostaniemy przeniesieni bezpośrednio na stronę produktu.

Patrząc na nową reklamę Louis Vuitton jedno jest pewno - nikt nie przejdzie obok niej obojętnie. Zarówno katalog jak i wystawy sklepowe marki zatrzymują na dłużej.

W Polsce wyjątkową świąteczną propozycję LV możemy oglądać w domu handlowym vitkAc, przy ulicy Brackiej w Warszawie.

Autor: kobi

Zdjęcia: Louis Vuitton official Facebook, louisvuitton.eu

Publikacja: 04.12.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
LOUIS VUITTON nie dla Moskwy. Walizka LOUIS VUITTON znika spod Kremla!
LOUIS VUITTON nie dla Moskwy. Walizka ...

Louis Vuitton niechciany w Moskwie! Walizka Louis Vuitton znika spod Kremla. Gigantyczna walizka światowej marki, która stanęła na Placu Czerwonym wywołała społeczną i polityczną burzę. Rosjanie uznali, że Louis Vuitton nie pasuje ...

LOUIS VUITTON. Reklama z Davidem Bowie i Arizoną Muse już jest!
LOUIS VUITTON. Reklama z Davidem Bowie ...

Pełna wersja filmu L'Invitation au Voyage Louis Vuitton już jest. Nowa reklam Louis Vuitton z Arizoną Muse oraz Davidem Bowie doczekała się swojej oficjalnej premiery. Zobacz najnowszą kampanię domu mody Louis ...