szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Harper's Bazaar vs. Vogue

HARPER'S BAZAAR kopiuje okładki Vogue! Co na to konkurencja?

Harper's Bazaar kontra Vogue! Co za nieuczciwa konkurencja! Harper's Bazaar splagiatował okładkę ubiegłorocznej wrześniowej edycji Vogue USA. Covery niemalże identyczne. Co na to konkurencja?

Tagi: gwiazdy vogue, harper's bazaar chiny, harper's bazaar plagiat, harper's bazaar vogue, sesja zdjęciowa vogue, Vogue, vogue lady gaga

Vogue vs. Harper's Bazaar 2013

Chińska edycja Harper's Bazaar splagiatowała okładkę wrześniowego numeru amerykańskiego Vogue. Czyżby zabrakło pomysłów?

fot: EB

Chińska edycja Harper's Bazaar postanowiła uczyć się od najlepszych. Jesienna okładka magazynu z kanadyjską modelką i tancerką Coco Rocha, do bólu przypomina wrześniowy numer amerykańskiego Vogue (2012) z Lady Gagą . Podobieństwo widać gołym okiem. Krój sukienki, pozycja zdjęciowa modelki, a nawet podobna kolorystyka okładki, uzyskana rzecz jasna dzięki Photoshopowi.

Jak widać konkurencja między tytułami sięga zenitu. Póki co, Vogue nie skomentował całej sytuacji. Niewykluczone, że ignorowanie tego rodzaju wybryków, jest po prostu linią obrony magazynu, by nie wchodzić w spór i nie nagłaśniać konkurencji. Co jeszcze zrobi Harper's, by podgryźć biblię mody.

Co sądzicie? Widzicie podobieństwa?

Autor: EB

Zdjęcia: EB

Publikacja: 19.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Nagi Cristiano Ronaldo i Irina Shayk na okładce Vogue'a. Seksowna okładka?
Nagi Cristiano Ronaldo i Irina Shayk ...

Cristiano Ronaldo pojawił się na okładce hiszpańskiego Vogue'a ze swoją narzeczoną Iriną Shayk. Nie byłoby w tym nic kontrowersyjnego, gdyby piłkarz nie był nagi. Autorem takich zdjęć nie mógł być nikt ...