szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Targi Mody Hush Warsaw czerwiec 2013

TARGI MODY HUSH WARSAW 2013. Kiedy i gdzie odbędzie się kolejna edycja?

Targi mody Hush Warsaw 2013 to doskonała okazja, by poznać i polubić projekty niezależnych marek. Podczas imprezy modę damską, męską i dziecięcą zaprezentuje 150 wyselekcjonowanych projektantów z Polski i zagranicy. Gdzie i kiedy odbędą się targi mody Hush Warsaw 2013? Sprawdź najważniejsze informacje.

Tagi: hush warsaw 2013, hush warsaw czerwiec 2013, hush warsaw targi mody czerwiec 2013, hush warsow lato 2013, hush warsow targi mody, moda 2013, targi mody 2013

TARGI MODY HUSH WARSAW 2013. Kiedy i gdzie odbędzie kolejna edycja?

Targi Mody Hush Warsaw odbędą się 9. czerwca 2013 na Stadionie Narodowym w Warszawie

fot: Hush Warsaw materiały prasowe

Targi mody Hush Warsaw to kolejna edycja imprezy dla niezależnych projektantów, która dotychczas odbywała się 2 razy do roku pod nazwą Ściegi. W ciągu zaledwie 3 lat, dzięki wsparciu projektantów, mediów i fanów, impreza rozrosła się do imponujących rozmiarów a zainteresowanie niszową modą tworzoną w Polsce skłoniły organizatorki do rozszerzenia koncepcji targów. Głównym założeniem Hush Warsaw jest promocja młodych i niezależnych marek, których produkty są innowacyjnymi projektami i zgodnie z ideą "slow fashion" powstają w niewielkich ilościach na rynku lokalnym.

Kiedy i gdzie odbędą się targi mody Hush Warsaw 2013?

Targi Mody Hush Warsaw odbędą się 9. czerwca 2013 na Stadionie Narodowym w Warszawie. W nowoczesnej przestrzeni swoje projekty wystawi ponad 150 wyselekcjonowanych projektantów z Polski i zagranicy. Podczas imprezy będzie można kupić oryginalne ubrania i dodatki wykonane z wysokiej jakości materiałów, w przystępnych cenach.

Uzupełnieniem dotychczasowej koncepcji imprezy będzie specjalna strefa KIDS FASHION&DESIGN, za której kształt odpowiedzialna jest, znana z organizacji już siódmej edycji Pchlego - Targu Projektów dla Dzieci, Aneta Kowalska. KIDS FASHION&DESIGN to specjalna oferta dla dzieci i rodziców poszukujących produktów niezwykłych, pięknych, wygodnych i po prostu dobrych.

Targi mody HUSH WARSAW 9. czerwca 2013, Stadion Narodowy, godz. 11.00 – 19.00

Szczegóły na stronie www.hushwarsaw.com

Autor: JW

Zdjęcia: Hush Warsaw materiały prasowe

Publikacja: 07.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również