szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Targi mody SHOP LOCAL! w krakowskiej Galerii Kazimierz

Targi mody SHOP LOCAL!, czyli POP UP SHOP Polskich Projektantów zawitają w Krakowie! Ponad 50 wystawców zaprezentuje swoje kolekcje w Galerii Kazimierz. Gościem specjalnym imprezy będzie Łukasz Jakóbiak.

Tagi: shop local, shop local galeria kazimierz, shop local kraków, shop local w krakowie kiedy, targi mody shop local

Shop Local w Krakowie

SHOP LOCAL! w Krakowie - gościem specjalnym będzie Łukasz Jakóbiak

fot: Materiały Prasowe

Targi młodych projektantów SHOP LOCAL! w Krakowie to niepowtarzalna okazja, żeby w jednym miejscu spotkać i nabyć projekty najciekawszych polskich projektantów. Celem imprez SHOP LOCAL! jest promowanie lokalnych twórców i firm oraz pokazywanie, jak w prosty sposób można łączyć modę autorską z propozycją sklepów sieciowych. Założeniem jest zebranie w jednym miejscu różnorodnych marek projektantów, których wspólnym mianownikiem jest innowacyjność, twórczość, a także chęć otwarcia się na bezpośredni kontakt z klientem.

Podczas SHOP LOCAL! w Krakowie swoje kolekcje pokaże ponad 50 wystawców a atrakcje przygotowane przez partnerów imprezy sprawią, że ten weekend będzie wyjątkowy!

Wystawcy: PtASZEK, Pola Rudnicki, Aleksandra Markowska, YES TO DRESS, BASIC STACTION, Blanka Fashion, My Signature, Staff By Maff.

Organizatorzy gwarantują nowe projekty, niezwykłe materiały, możliwość bezpośredniej rozmowy z projektantami i limitowane kolekcje w atrakcyjnych cenach. Dodatkową atrakcją targów SHOP LOCAL! w Krakowie będzie spotkanie z prowadzącym imprezę - Łukaszem Jakóbiakiem (20 m2 Łukasza).

SHOP LOCAL! od soboty do niedzieli – 1-2 marca 2014 w krakowskiej Galerii Kazimierz

Wydarzeniu patronuje portal GLAMKI.PL

Autor: JW

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 26.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Targi mody SHOP LOCAL w Krakowie. Młodzi projektanci w  BONARKA City Center!
Targi mody SHOP LOCAL w Krakowie. ...

Limitowana edycja SHOP LOCAL! odbędzie się w ten weekend w Krakowie! Dziesiąta edycja targów polskich projektantów SHOP LOCAL! zagości w BONARKA City Center. Czas na promocję polskiej mody!

SHOP LOCAL! Polscy projektanci w Katowicach
SHOP LOCAL! Polscy projektanci w Katowicach

SHOP LOCAL!, czyli POP UP SHOP Polskich Projektantów już na początku maja po raz pierwszy odwiedzi Katowice!  Podczas SHOP LOCAL! w Galerii Katowickiej zobaczycie m.in. „Bój śląskich blogerek" oraz będziecie mieli ...