szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

To koniec ery modelek? Marc Jacobs przeprowadził pierwszy casting przez Instagram

Marc Jacobs przeprowadził pierwszy casting przez Instagram. To może być koniec ery modelek! Sprawdźcie, o co chodzi!

Tagi: casting modelek, marc jacobs, marc jacobs 2014, marc jacobs instagram, moda 2014

Marc Jacobs Casting

Marc Jacobs Casting

fot: EB

Świat mody zmienia się niezwykle szybko. Jeszcze kilka lat temu nikt by nie pomyślał, że zwykli śmiertelnicy będą mogli brać udział w reklamowej kampanii z takimi gwiazdami wybiegu, jak: Cara Delevingne czy Georgia May Jagger. Wraz z rozwojem nowych technologii branża mody powoli się demokratyzuje, stając się coraz bardziej osiągalną dla zwykłych fanów mody.

Droga do sukcesu Marca Jacobsa. Poznaj historię projektanta >>>

Najlepszym tego przykładem jest nowa inicjatywa amerykańskiego projektanta Marka Jacobsa, który kilka miesięcy temu ogłosił światowy casting do swojej jesiennej kampanii reklamowej. Cała akcja odbyła się na Instagramie i trwała ponad trzy miesiące. Każdy użytkownik Instagramu mógł zgłosić swoją kandydaturę, dodając do swojego zdjęcia hasztag #CastMerMarc. Spośród 70 tys. zgłoszonych użytkowników, Marc Jacobs zaprosił 50 szczęśliwców do Nowego Jorku, gdzie odbył się finałowe eliminacje. 9 wybrańców ze wszystkich kontynentów dostało wymarzony kontrakt i swoją rolę w jesiennej sesji Marc by Marc Jacobs.

Podobne akcje odbywają się w mediach społecznościowych coraz częściej. Być może w przyszłości wielomilionowa branża modelingu nie będzie już potrzebna, a miejsca na wybiegach zajmą zwyczajni użytkownicy mody. Radzimy na bieżąco śledzić wiadomości ze świata mody. Nie przegapcie swojej szansy na międzynarodową karierę!

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

poprzedni
nastepny
Marc by Marc Jacobs

Marc by Marc Jacobs

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: EB

Zdjęcia: EB

Publikacja: 12.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również