szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
10 wskazówek, jak poznać podróbki torebek Louis Vuitton?

TOREBKI LOUIS VUITTON. Jak rozpoznać podróbki torebek Louis Vuitton?

Torebki Louis Vuitton są najczęściej podrabianymi dodatkami na świecie. W sieci aż roi się od modeli łudząco podobnych do oryginałów. Zanim jednak skusimy się na torebkę ze słynnym monogramem Canvas lepiej dokładnie sprawdźmy, czy nie kupujemy zręcznie wykonanej podróbki. Jak rozpoznać oryginalną torebkę Louis Vuitton? Oto kilka wskazówek.

Tagi: podróbki torebek louis vuitton, torebki, torebki louis vuitton, torebki louis vuitton jak poznać podróbki, torebki louis vuitton podróbki

torebki louis vuitton

fot: Louis Vuitton official Facebook, louisvuitton.eu

Ceny oryginalnych torebek Louis Vuitton przeważnie przekraczają budżet wielu fashionistek, z czego świetnie zdają sobie sprawę producenci podróbek. Torebki Louis Vuitton są dziś jednymi z najczęściej podrabianych dodatków na świecie. Mnóstwo łudząco podobnych modeli można kupić na eBay i innych portalach aukcyjnych. Nie ma jednak co się łudzić - jeśli zależy nam na oryginalnym modelu, trzeba wybrać się do firmowego salonu marki. Należy przy tym pamiętać, że Louis Vuitton nigdy nie organizuje wyprzedaży ani promocji. Nie posiada także outletów.

Po czym poznać oryginalną torebkę Louis Vuitton?

Prawdziwe torebki Louis Vuitton są zszywane grubymi nićmi, nigdy klejone. W każdym modelu występuje ta sama liczba szwów w tej samej lokalizacji. Uchwyty przyszywane są charakterystycznym pięciokątnym szwem, po pięć na każdy bok (zasada ta nie dotyczy modeli vintage). Oryginały mają także specyficznie rozmieszczone logo - symetrycznie i w określonym stosunku do uchwytu, rombów i kółek. Kolejną rzeczą, która odróżnia oryginalne torebki Louis Vuitton od podróbek są metki.

Prawdziwe modele nie posiadają kartonowych metek przyczepionych na sznureczku do torebki lecz zawsze mają je wszyte wewnątrz. Każdy model posiada jedną metkę z napisem Louis Vuitton i informacją o tym, gdzie i z jakiego materiału została wyprodukowana. Na drugiej widnieje numer modelu, jego francuska nazwa i kod paskowy. Czasami w wewnętrznej kieszonce umieszczana jest karteczka z podziękowaniami za zakupy w salonie Louis Vuitton. Wszelkie metki lub etykiety z logo zawieszone sznureczku powinny wzbudzić podejrzenia.

Szczegóły dotyczące tego, jak odróżnić oryginał od podróbki można znaleźć na stronie marki Louis Vuitton.

Autor: JW

Zdjęcia: Louis Vuitton official Facebook, louisvuitton.eu

Publikacja: 11.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Najlepsze torebki i dodatki z Parfois na wiosnę lato 2014
Najlepsze torebki i dodatki z Parfois ...

Torebki i dodatki mogą nadać twojej wiosennej stylizacji zupełnie nowy charakter! Przyjrzałyśmy się kolekcji Parfois na wiosnę lato 2014. Zobacz, które torebki i akcesoria najbardziej nam się spodobały!

Cara Delevingne, Gwyneth Paltrow i Adele zaprojektowały torebki dla Fendi!
Cara Delevingne, Gwyneth Paltrow i Adele ...

Ikony mody zaprojektowały własne torebki! Cara Delevingne, Adele i Gwyneth Paltrow stworzyły modne i charakterystyczne dla swojego stylu fasony dla marki Fendi. Zobacz torebki zaprojektowane przez gwiazdy!

10 najmodniejszych torebek na wiosnę i lato 2014
10 najmodniejszych torebek na wiosnę i ...

Torebki to ważny element stylu każdej kobiety. Uwielbiamy kupować nowe i dopasowywać je do naszych stylizacji. W tym sezonie modne torebki są klasyczne, ale też kolorowe i bardzo oryginalne. Zobacz jakie torebki ...