szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
TRENDY JESIEŃ 2013: Nowa kolekcja Orsay na jesienny sezon

TRENDY JESIEŃ 2013: Nowa kolekcja Orsay na jesień 2013

Co będzie modne jesienią 2013? Według marki Orsay, proste klasyczne kroje spodni, eleganckie bluzki, kardigany wiązane w pasie. Do tego jesienią będzie modna stonowana kolorystyka, przełamana gorącą czerwienią.

Tagi: CO BĘDZIE MODNE JESIENIĄ 2013, JESIENNA KOLEKCJA ORSAY, jesień 2013 moda, NOWA KOLEKCJA ORSAY, Orsay, ORSAY JESIENNA KOLEKCJA, ORSAY NOWA KOLEKCJA, trendy jesień, trendy jesień 2013, trendy na jesień 2013

TRENDY JESIEŃ 2013: Nowa kolekcja Orsay na jesień 2013

Nowa jesienna kolekcja Orsay.

fot: Materiały Prasowe

Znane marki i popularne sieciówki zaczęły już prezentować swoje jesienno-zimowe kolekcje. W modzie ważne jest, by znać sezonowe trendy ze sporym wyprzedzeniem!

Dlatego marka Orsay pokazała, co będziemy mogli znaleźć jesienią w firmowych salonach. Będą to ubrania w stonowanych kolorach, przełamane gorącą czerwienią. Klasyczne i kobiece fasony: spodnie z podwyższonym stanem, kardigany wiązane w talii.Patrząc na ubrania z najnowszej kolekcji marki Orsay, nie sposób oprzeć się wrażeniu, że firma co sezon stawia głównie na stroje typu basic - proste i zawsze podobne do siebie kroje i kolory. Dzięki temu takie kreacje łatwo połączyć z szalonymi dodatkami, które zawsze dodają każdej stylizacji wyjątkowości. Takie ubrania są również ponadczasowe.

Zobacz też: Letnie wyprzedaże 2013: ORSAY. Kiedy zaczynają się przeceny w Orsay?


poprzedni
nastepny
TRENDY JESIEŃ 2013: Nowa kolekcja Orsay na jesień 2013

Nowa jesienna kolekcja Orsay.

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: Kinga

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 11.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również