szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
MODA JESIEŃ 2014: jesienno-zimowa kolekcja Adidas Originals i Opening Ceremony

TRENDY JESIEŃ: nowa kolekcja Adidas Originals i Opening Ceremony!

Nowa kolekcja Adidas Originals na sezon jesień zima wzbudza nie lada kontrowersje. Kto to zaprojektował? Ktoś, kto powinien zostać zwolniony - brzmią komentarze fanów marki. A wam jak podobają się ubrania Adidas Originals na jesień zimę 2013?

Tagi: adidas jesień 2014, adidas lookbook, adidas originals, adidas originals bluza, adidas originals buty, adidas originals sklep, adidas originals sklep internetowy, buty jesień 2014, kolekcja Adidas, moda jesień 2014, trendy W MODZIE jesień 2014, ubrania jesień 2014

TRENDY JESIEŃ 2013: nowa kolekcja Adidas Originals!

Lookbook Adidas Originals na sezon jesień zima 2013

fot: Adidas Originals (oficjalny fanpage)

Pojawiła się pierwsza odsłona kolekcji Adidas Originals na sezon jesień zima 2013. Ubrania zaprojektowane we współpracy z marką Opening Ceremony zainspirowane zostały wspinaczką górską. Tłumaczy to obecność w kolekcji rękawiczek, pasków z charakterystycznmi zapięciami, sznurów oraz butów przypominających profesjonane obuwie dla taterników.

To już trzeci sezon, w którym marki Adidas Originals i Opening Ceremony tworzą wspólną kolekcję, za każdym razem inspirowaną dwiema różnymi dziedzinami sportu. W efekcie powstają propozycje łączące sportową wygodę oraz nonszalancką estetykę. Ubrania przeniesione wprost z boiska do gry w koszykówkę pojawią się w sprzedaży w sierpniu 2013 roku.

Kolekcja Adidas Originals na sezon jesień zima 2013

poprzedni
nastepny
TRENDY JESIEŃ 2013: nowa kolekcja Adidas Originals!

Lookbook Adidas Originals na sezon jesień zima 2013

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: monroe

Zdjęcia: Adidas Originals (oficjalny fanpage)

Publikacja: 11.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również