szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Ubrania od gwiazd: Sprawdź najsłynniejsze kolekcje zaprojektowane przez celebrytów

Gwiazdy projektantami? Okazuje się, że do bycia projektantem mody wcale nie potrzebujesz specjalnych zdolności. Wystarczy głośne nazwisko i rozpoznawalność. Mamy dla Was kilka przykładów. Sprawdźcie w naszej galerii kolekcje, które zaprojektowały gwiazdy! Kto najlepiej sprostał zadaniu?

Tagi: kolekcje gwiazd, moda 2014, rihanna river island, sarah jessica parker buty, ubrania gwiazd

Mary Kate i Ashley Olsen w Allure Magazine

Mary Kate i Ashley Olsen w Allure Magazine, grudzień 2013 fot. Peter Lindberg

fot: EB

Świat show-biznesu i branża mody jeszcze nigdy nie były ze sobą tak blisko. Dla celebrytów ubranie jest ważnym elementem kreacji wizerunku, dla marek odzieżowych z kolei osoby znane to idealne narzędzie promocyjne podnoszące słupki sprzedaży.

Takie gwiazdy, jak Sarah Jessica Parker, Rihanna, Kanye West, Victoria Beckham, siostry Olsen, a nawet nowojorski raper Jay Z zakładają brandy sygnowane własnym nazwiskiem, z powodzeniem sprzedając cząstkę swojego stylu wiernym fanom. Chcesz wyglądać jak Rihanna? Masz specjalną kolekcję piosenkarki dla River Island. Uwielbiasz Sarę Jessicę Parker? Możesz nabyć szpilki zaprojektowane przez aktorkę.

Zobacz inne modne kolekcje na 2014 rok!

Kraj na Wisłą nie pozostaje w tyłach. Kolekcje byłego fryzjera gwiazd Roberta Kupisza rozchodzą się jak świeże bułeczki. Swoich sił w projektowaniu postanowiła spróbować także królowa demolejszyn i temptejszyn Natasza Urbańska, tancerka Ewa Szabatin czy cukiernicza magnatka Marta Grycan.

Jedni tworzą pojedyncze kolekcje, inni zakładają własne brandy lub współpracują z modowymi gigantami. Jak dotychczas najlepszą drogę dla siebie wybrały siostry Olsen, które są właścicielkami ogromnego lifestylowego imperium, sygnując swoim nazwiskiem ponad 15 marek. I choć twórczy poziom kolekcji pozostawia wiele do życzenia, ubrania od gwiazd zawsze będą cieszyły się popularnością. Nazwisko na metce decyduje o wszystkim!

Sprawdźcie najciekawsze kolekcje od gwiazd w naszej galerii!

poprzedni
nastepny
Kanye West

Kanye West - amerykański raper i mąż Kim Kardashian. Projektuje linię couture, a także uliczny basic. Swoje kolekcje prezentuje m.in. na Paris Fashion Week. Był pierwszym piosenkarzem na świecie tworzącym damskie kolekcje. Październik 2011 roku, kiedy Kanye pokazał wyniki swojej pracy w Paryżu, przeszedł do historii mody.

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: EB

Zdjęcia: EB

Publikacja: 09.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Gwiazdy uwielbiają znane marki! [GALERIA]
Gwiazdy uwielbiają znane marki! [GALERIA]

Jakie ubrania noszą gwiazdy i na jakie marki stawiają? Dowiedz się, gdzie ubierają się takie gwiazdy, jak: Anna Mucha, Anna Wendzikowska, Edyta Górniak, Marcelina Zawadzka, Justyna Steczkowska, Małgorzata Kożuchowska czy Paulina Krupińska.

Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...