szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Walentynkowe propozycje od Lany Nguyen!

Nie wiesz jaki prezent na walentynki 2014 kupić swojej drugiej połówce? Skorzystaj z propozycji Lany Nguyen! Projektantka stworzyła limitowaną kolekcję bluzy Stressed, Depressed, But Well Dressed specjalnie na walentynki! Do tego nie brakuje T-shirtów 2 Hearts dla niej i dla niego.

Tagi: lana nguyen, Lana Nguyen bluza, prezent na walentynki

Lana Nguyen walentynkowe bluzy i bluzki

fot: fot. materiały prasowe

Walentynki 2014 zbliżają się wielkimi krokami, a Ty cały czas nie masz pomysłu na prezent dla ukochanej osoby? Lana Nguyen wyciąga pomocną dłoń i prezentuje swoje specjalne walentynkowe ubrania - limitowaną edycję bluzy Stressed, Depressed, But Well Dressed i T-shirty 2 Hearts dla niej i dla niego!

Zobacz też inne pomysły na walentynkowe prezenty!

T-shirty występują w dwóch kolorach - białym i szarym. Mają zabawne grafiki, które przypadną do gustu zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Z kolei bluza Stressed, Depressed, But Well Dressed po raz pierwszy pojawiła się w czerwonym kolorze (do tej pory były dwa modele - szary i czarny) i zamiast klasycznych łat na łokciach, ma łaty w kształcie białych serc!

Zobacz walentynkowe propozycje od Lany Nguyen. Co sprawisz swojej drugiej połówce?

poprzedni
nastepny
Lana Nguyen bluzki na walentynki

Bluzki Lana Nguyen 110 zł

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: Kinga

Zdjęcia: fot. materiały prasowe

Publikacja: 06.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...