szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Warsaw Fashion Weekened program!

WARSAW FASHION WEEKEND: Natalia Kukulska i Viola Śpiechowicz gwiazdami konferencji prasowej [wideo!]

Warsaw Fashion Weekend zagościł w warszawskiej Soho Factory. Program Warsaw Fashion Weekend poznaliśmy podczas konferencji prasowej, której gwiazdami były Natalia Kukulska i projektantka Viola Śpiechowicz. Zobacz wywiad, którego nam udzieliły!

Tagi: fashion weekend, fashionweekend.pl, natalia kukulska, natalia kukulska wywiad, viola śpiechowicz, warsaw fashion weekend, warsaw fashion weekend program, warsaw fashion weekend projektanci, warsaw fashion weekend viola śpiechowicz

WARSAW FASHION WEEKEND 2013: konferencja prasowa z goścmi specjalnymi!

Natalia Kukulska i Viola Śpiechowicz

fot: Materiały prasowe Warsaw Fashion Weekend

Każda edycja Warsaw Fashion Weekend 2013 zaprasza do Warszawy projektantów z europejskich państw. Mieliśmy przyjemność podziwiać kolekcje z Niemiec, Hiszpanii oraz Szwecji, w tym roku na Warsaw Fashion Weekend 2013 królować będą Włochy.

Zależy nam, by każda edycja wydarzenia była niepowtarzalna i przyciągała coraz większe grono osób pasjonujących się modą i ceniących sobie dobry styl. Dlatego w tym roku do współpracy zaprosiliśmy najlepszych projektantów włoskich, uczestników prestiżowego Milan Fashion Week – mówi Natalia Głowacka, pomysłodawczyni i producentka Warsaw Fashion Weekend.

Przeczytaj więcej o Warsaw Fashion Weekend 2013! >>

Polską gwiazdą pierwszego wieczoru Warsaw Fashion Weekend 2013 będzie projektantka Viola Śpiechowicz, która zaprezentuje swoją najnowszą kolekcję przy dźwiękach występu na żywo swojej przyjaciółki Natalii Kukulskiej.

Cenię Violę za to jakim jest człowiekiem, a to się przekłada na to co robi i jak robi (...) Zawsze inspirowałyśmy się nawzajem (..) Zdarzyło nam się mieć inne zdania. Do kłótni jakiejś nie doszło, ale pamiętam, że bywała obrażona jak jej się za bardzo wciskłaam do projektu czy pomysłu - wspomina ze śmiechem Natalia Kukulska.

Zobacz wywiad z projektantką Violą Spiechowicz i piosenkarką Natalią Kukulską!

Program IV edycji Warsaw Fashion Weeekend 2013

5 kwietnia 2013 (piątek)

17.00 - 22.00 Opening Night

Pokazy mody: Roberto Fragata, Santo Salvadore Spada, Liu Jo, Viola Śpiechowicz (z gościnnym występem Natalii Kukulskiej).

6 kwietnia 2013 (sobota)

12.00 - 22.00 Pokazy Mody, Fashion Rock, Strefa Zakupów

Pokazy mody: Lucia Russo, Francesca Liberatore, Młodzi Młodym, Natalia Jaroszewska oraz pokaz fryzur Toni & Guy.

7 kwietnia 2013 (niedziela)

12.00 - 22.00 Pokazy Mody, Strefa Zakupów

Pokazy mody: Alvaro Figlio, Mauro Gasperi, Natasha Pevluchenko, Carol Nemoto.

Autor: monroe

Zdjęcia: Materiały prasowe Warsaw Fashion Weekend

Publikacja: 27.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...