szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Zniszczona walizka Louis Vuitton w centrum Warszawy?

Wielka walizka LOUIS VUITTON na Brackiej w Warszawie! Sprawdziliśmy, czy jest zniszczona!

Okazała walizka Louis Vuitton na Brackiej w Warszawie stoi w nienaruszonym stanie! Tym samym dementujemy pogłoski o jej zniszczeniu. Glamki.pl były na miejscu i to osobiście sprawdziły!  

Tagi: bracka vuitton, gdzie jest sklep louis vuitton, gigantyczna walizka w warszawie, kolekcja vuitton, louis vitton warszawa, louis vuitton, louis vuitton w warszawie, lui viton, otwarcie vuitton, sklep vuitton w polsce, walizka na brackiej, walizka vuitton zniszczona

Wielka walizka LOUIS VUITTON na Brackiej w Warszawie! Sprawdziliśmy!.

Ogromny kufer z logo Louis Vuitton stoi na Brackiej 9 w Warszawie

fot: Glamki.pl

Media obiegła wieść o zniszczeniu ogromnej walizki Louis Vuitton, która od połowy kwietnia 2013 stoi w centrum Warszawy. Ten oryginalny gadżet reklamowy promuje otwarcie pierwszego butiku Louis Vuitton w Polsce. Glamki.pl postanowiły sprawdzić, jakie urazy odniosła walizka po akcie wandalizmu, który podobno miał miejsce w w nocy z 23 na 24 kwietnia 2013.

Byliśmy na miejscu! Wizja lokalna wykazała, że gigantyczny kufer Louis Vuitton ma się dobrze i prezentuje naprawdę okazale. To jest też wiadomość, dla wszystkich niedowiarków, którzy wątpią w istnienie tego nietypowego gadżetu reklamowego w centrum stolicy i insynuują fotomontaże! Ona tam naprawdę jest!

Cieszymy się, że wiadomości o zniszczeniu walizki Louis Vuitton nie potwierdziły się. Na szczęście ogromna walizka Louis Vuitton na Brackiej nie podzieliła losu zniszczonego butiku Macieja Zienia w centrum Warszawy.

Gigantyczny kufer z motywem Louis Vuitton stoi przed domem handlowym vitkAC przy Brackiej 9 w Warszawie. Najlepiej prezentuje się od Al. Jerozolimskich. Ta nietypowa reklama sklepu Louis Vuitton zostanie w tym miejscu do 15 lipca 2013.

Zachęcamy do obejrzenia! Robi wrażenie!

Dajemy wyróżnienie za oryginalny pomysł!

Zobacz także: Wielka walizka Louis Vuitton promuje otwarcie butiku

Zdjęcia: Glamki.pl

Publikacja: 24.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
LOUIS VUITTON nie dla Moskwy. Walizka LOUIS VUITTON znika spod Kremla!
LOUIS VUITTON nie dla Moskwy. Walizka ...

Louis Vuitton niechciany w Moskwie! Walizka Louis Vuitton znika spod Kremla. Gigantyczna walizka światowej marki, która stanęła na Placu Czerwonym wywołała społeczną i polityczną burzę. Rosjanie uznali, że Louis Vuitton nie pasuje ...