szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Gigantyczna walizka Louis Vuitton promuje sklep marki w Warszawie

Wielka walizka LOUIS VUITTON w centrum Warszawy promuje otwarcie butiku LV

Ogromna walizka Louis Vuitton pojawiła się na ulicy Brackiej w Warszawie. W taki nietypowy sposób LV promuje otwarcie swojego pierwszego sklepu w Polsce.

Tagi: bracka vuitton, gdzie jest sklep louis vuitton, kolekcja Louis Vuitton, louis vitton warszawa, louis vuitton, louis vuitton w warszawie, lui viton, otwarcie vuitton, sklep vuitton w polsce, walizka na brackiej, walizka w warszawie, wielka walizka louis vuitton

Wielka walizka LOUIS VUITTON w centrum Warszawy

Gigantyczna walizka Louis Vuitton stanęła przed domem handlowym vitkAC w Warszawie

fot: Louis Vuitton/Patrick Galabert

Gigantyczny kufer z doskonale znanym motywem Louis Vuitton stanął przed domem handlowym vitkAC w Warszawie. Nietypowy gadżet promuje otwarcie długo wyczekiwanego pierwszego butiku Louis Vuitton w Polsce.

Rozmiary walizki robią wrażenie. Ma 8,5 metrów wysokości i 28,3 metrów szerokości. Niestety, nie wszystkim taka forma reklamy przypadła do gustu. Pojawiły się także pytania o to, czy taka konstrukcja może stać legalnie w centrum miasta. Okazuje się, że potrzebne było specjalne pozwolenie od stołecznego Zarządu Dróg Miejskich. Taką zgodę przedstawiciele marki otrzymali. Zwyczajowo nie wydajemy zgody na zajęcie pasa drogowego pod reklamę. Tutaj okoliczności były wyjątkowe - mówi Gazecie Stołecznej rzecznik ZDM Karolina Gajewska.

Reklama sklepu Louis Vuitton stanęła przy Brackiej w połowie kwietnia 2013 i zostanie tam do 15 lipca. Pani rzecznik dodaje, że podobne kampanie LV prowadzi w całej Europie i Polska w przypadku odmownej odpowiedzi byłaby jedynym krajem, który nie zgodził się na taką ekspozycję reklamy!

Pierwszy polski sklep Louis Vuitton znajdzie się w domu handlowym vitKAC przy Brackiej 9. Otwarcie planowane jest w czerwcu 2013.

Zobacz: Pierwszy sklep Louis Vuitton w Polsce! >>

POLECAMY:
Konkurs dla blogerek! Women Bloxing Club - walcz o nagrody w najlepszym stylu!

Autor: SuDeK

Zdjęcia: Louis Vuitton/Patrick Galabert

Publikacja: 23.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
LOUIS VUITTON nie dla Moskwy. Walizka LOUIS VUITTON znika spod Kremla!
LOUIS VUITTON nie dla Moskwy. Walizka ...

Louis Vuitton niechciany w Moskwie! Walizka Louis Vuitton znika spod Kremla. Gigantyczna walizka światowej marki, która stanęła na Placu Czerwonym wywołała społeczną i polityczną burzę. Rosjanie uznali, że Louis Vuitton nie pasuje ...