szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Dolce & Gabbana 2014 lookbook

Włoska rodzina w kampanii DOLCE & GABBANA wiosna/lato 2014

Kampania Dolce & Gabbana na wiosnę i lato 2014. Tym razem projektanci zabierają nas w podróż po włoskiej prowincji, zapraszając na obiad do głośnej włoskiej rodziny. Efekty? Zobaczcie sami!

Tagi: Dolce & Gabbana, Dolce & Gabbana lookbook, dolce & gabbana wiosna lato 2014

Dolce & Gabbana wiosna/lato 2014

Dolce & Gabbana wiosna/lato 2014

fot: EB

Dolce & Gabbana na wiosnę i lato 2014. W swoim najnowszym lookbooku projektanci zapraszają nas na prawdziwą włoską ucztę w nadmorskiej prowincji. Za stołem pojawiła się oczywiście cała rodzina - od tych najmniejszych aż po głowę domu, czyli matkę. Wszyscy domownicy od nóg do głowy ubrani w ciuchy z metką Dolce & Gabbana.

Dolce & Gabbana wiosna/lato 2014

Roześmiane kobiety w charakterystycznej koronce oraz sukienkach w grochy, mężczyźni w idealnie skrojonych garniturach oraz typowo włoskich kaszkietach. Domenico Dolce i Steffano Gabana doskonale wiedzą, jak przekazać w swoich projektach bogatą estetykę swojej kultury oraz jakość włoskiego krawiectwa. To widać w ich ostatniej kolekcji!

Dolce & Gabbana wiosna/lato 2014

Jak wypadła kampania? Podoba nam się motyw rodziny w sesji! Jak widać, D&G powoli staje się marką prawdziwie familijną, a w butiku ubranie dla siebie znajdą nie tylko dorośli modnisie, ale i dzieci fashionistów.

Dolce & Gabbana wiosna/lato 2014

Autor: EB

Zdjęcia: EB

Publikacja: 09.01.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
DOLCE & GABBANA wiosna lato 2014. Legendarna Eva Herzigova gwiazdą nowej kampanii
DOLCE & GABBANA wiosna lato 2014. ...

Kolekcja Dolce & Gabbana wiosna lato 2014 nawiązuje do poprzednich projektów marki ale kampania zaskakuje nowościami. Tym razem w roli ambasadorki marki pojawiła się wielka gwiazda światowych wybiegów - Eva Herzigova. Jak legendarna modelka ...

KOLEJNY PROCES DOLCE & GABBANA? Duet znów pozwany!
KOLEJNY PROCES DOLCE & GABBANA? Duet ...

Więzienie dla Dolce & Gabbana? Peter Fonda pozwał słynny dom mody! Amerykański aktor i producent filmowy zarzuca projektantom bezprawne wykorzystywanie jego wizerunku na koszulkach Easy Rider. Czy znany duet znów będzie miał proces?