szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
WOŚP 2014. 500 artystek z całej Polski - „Biżuteryjki dla WOŚP”

WOŚP 2014. Wylicytuj wyjątkową biżuterię!

Licytacje WOŚP 2014 wciąż trwają! Na jednej z aukcji możecie kupić wyjątkową biżuterię, przy tworzeniu której pracowało aż 500 artystek z całej Polski. Zobacz, jaką biżuterię możesz wylicytować na aukcjach Biżuteryjki dla WOŚP.

Tagi: BIŻUTERIA WOŚP 2014, BIŻUTERYJKI DLA WOŚP, RZECZY GWIAZD WOŚP, WOŚP 2014

WOŚP 2014. Wylicytuj wyjątkową biżuterię!

fot: fot. materiały prasowe

Biżuteryjki dla WOŚP to akcja zorganizowana przez 500 artystek z całej Polski, które po raz trzeci przygotowały wyjątkową biżuterię na aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zobacz też: WOŚP 2014: Czerwone sukienki od polskich projektantów dla WOŚP!

W 2014 roku na aukcjach WOŚP można wylicytować: wielokolorowy gorset stworzony przez 200 osób, naszyjniki – każdy tworzony przez około 50 osób, torebki i bransoletki. Zgodnie z ideą projektu, każda artystka przygotowała po jednym elemencie danego przedmiotu, który następnie został złożony w całość przez wybraną osobę.

Do akcji przyłączyły się także polskie gwiazdy, które wzięły udział w sesji zdjęciowej i na sobie zaprezentowały dzieła artystek. Maria Niklińska promuje satynowy czarny gorset, który został ozdobiony aplikacją z sutaszu. Na gorsecie lśni łącznie około 400 kryształków Swarovskiego, a każdy z nich został starannie obszyty jedwabistymi, kolorowymi tasiemkami sutaszu, w ponad 200 pracowniach artystycznych.

Zobacz też: WOŚP 2014: Blogerzy wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Kto i co wystawił na aukcję?

Torebkę, która została wykonana przez Zuzię Górską i ozdobiona przez staszystki z całej Polski, promuje Marcelina Zawadzka. W naszyjnikach o nazwie "Wędraś" możemy zobaczyć Beatę Pawlikowską, Rozalię Mancewicz i Katarzynę Dąbrowską. W splotach naszyjnika można znaleźć kamień księżycowy, larimar i turkus. Z kolei naszyjnik Rho Ophiuchi w odcieniach szmaragdu i kobaltu promuje Beata Dobosz.

poprzedni
nastepny
WOŚP 2014. Wylicytuj wyjątkową biżuterię!

Beata Dobosz - Kolia beadingowa

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: Kinga

Zdjęcia: fot. materiały prasowe

Publikacja: 10.01.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Łukasz Berezak z WOŚP 2014: Na co choruje 10-letni chłopiec ze Szczecina? Jak można mu pomóc?
Łukasz Berezak z WOŚP 2014: Na ...

Nieuleczalnie chory chłopiec ze Szczecina, Łukasz Berezak, został najsłynniejszym wolontariuszem WOŚP 2014. Gwiazdy zagrały dla niego koncert, internauci biją rekord w liczbie lajków na Facebooku. Na co choruje Łukasz Berezak? Jak można ...

WOŚP 2014. Wylicytuj sukienkę Margaret projektu Bartka Janusza!
WOŚP 2014. Wylicytuj sukienkę Margaret projektu ...

Margaret i Bartek Janusz wspierają WOŚP 2014! Na internetową aukcję trafiła specjalna sukienka gwiazdy, którą projektant stworzył na jej sylwestrowy występ. Pieniądze ze sprzedaży kreacji zasilą konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.