szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Nowa odsłona projektu karla Lagerfelda i Corine Rotfield: The Little Black Jacket

THE LITTLE BLACK JACKET: piękne Keira Knightley i Diane Kruger w klasycznym czarnym żakiecie Chanel!

Czarna marynarka Chanel to już klasyka. Karl Lagerfeld i Carine Rotfield przygotowali kolejną odsłonę wystawy fotograficznej The Little Black Jacket, w której na zdjęciach królują tym razem Keira Knightley i Diane Kruger!

Tagi: chanel, co trzeba mieć w szafie, czarna marynarka, czarny żakiet, Diane Kruger, karl lagerfeld, keira knightley, little black jacket, marynarka chanel, moda klasyka, the little black jacket 2013, wystawa the little black jacket, żakiet chanel

THE LITTLE BLACK JACKET: piękne Keira Knightley i Diane Kruger w klasycznym czarnym żakiecie Chanel!

The Little Black Jacket: Diane Kruger

fot: Materiały Prasowe

Wystawa fotografii pod hasłem The Little Black Jacket, przygotowana została przez dyrektora artystycznego domu mody Chanel Karla Lagerfelda i byłą redaktor naczelną francuskiej edycji magazynu Vogue Carine Roitfel. Wystawa jest kontynuacją książki wydanej przez duet jesienią 2012 roku The Little Black Jacket: Chanel's Classic Revisited.

To szczególne wydarzenie podkreśla najwyższe wartości Chanel - kreatywność, nowoczesność i doskonałość. Poprzez fotografie Karla Lagerfelda szersza publiczność odkryje uniwersalność i ponadczasowość kultowej marynarki Chanel - napisano w oficjalnym oświadczeniu wydanym przez dom mody Chanel.

Na fotografiach, na których główną rolę odgrywa klasyczna czarna marynarka Chanel, we wcześniejszych odsłonach pojawili się m.in.: Natalia Vodianova, Lily Allen, Stella Tennant, Elle Fanning, Sarah Jessica Parker, Vanessa Paradis, Tilda Swinton, Romain Duris. W 2013 do tej śmietanki dołączyły Keira Knightley, Diane Kruger i Carla Bruni.

Zobacz promo zwiastujące wystawę Chanel: The Little Black Jacket!
Zobacz materiał zza kulis!
Autor: monroe

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 07.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Chanel w supermarkecie - niesamowity pokaz Chanel jesień zima 2014/2015 [ZDJĘCIA]
Chanel w supermarkecie - niesamowity pokaz ...

Karl Lagerfeld po raz kolejny zaskakuje! Najnowszy pokaz Chanel odbył się w słynnym Grand Palais, który zamienił się w gigantyczny supermarket w modelkami w roli klientek! Zobaczcie jak wyglądał pokaz Chanel jesień ...