szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Zawadzka, Sablewska, pokazy mody i castingi na modelki w Galerii Jurajskiej

Blisko 50 pokazów mody, castingi modelek do konkursu Schwarzkopf LOOK OF THE YEAR oraz gwiazdy m.in. Maja Sablewska i Marcelina Zawadzka. Już 12 i 13 kwietnia w Galerii Jurajskiej odbędzie się jedna z największych imprez modowych w regionie. Oprócz castingów i pokazów mody, imprezie towarzyszyć będą m.in. spotkania z wizażystami,  warsztaty z projektowania dla najmłodszych oraz Noc Zakupów z rabatami.

Tagi: galeria jurajska, Marcelina Zawadzka, pokaz mody

Zawadzka, Sablewska, pokazy mody i castingi na modelki w Galerii Jurajskiej

fot: mat. prasowe

Galeria Jurajska szykuje jedno z największych wydarzeń modowych na Śląsku. Już 12 kwietnia w centrum handlowym odbędą się castingi do konkursu dla modelek Schwarzkopf LOOK OF THE YEAR. Jest to najstarszy i jeden z najbardziej znanych konkursów, którego celem jest znalezienie nowych, gorących twarzy modelingu. Konkurs do Częstochowy zawita po raz pierwszy.

W jury oceniającym przyszłe top modelki zasiądą m.in. Miss Polonia Marcelina Zawadzka, znana także, jako prowadząca program „Projektanci na start" oraz Viola Piekut, projektantka mody, która ubierała m.in. Edytę Górniak, Małgorzatę Rozenek i Katarzynę Glinkę.

– Udział w tym konkursie otwiera dziewczynom drogę do profesjonalnego modelingu, a często także do kariery w mediach. W konkursie brała udział m.in. Kasia Smutniak, a modelki z LOOK OF THE YEAR chodziły u Calvina Kleina i Macieja Zienia. Jestem przekonana, że i w naszym regionie znają się piękne twarze – wylicza Violetta Dziubin, marketing manager Galerii Jurajskiej.

Tego samego dnia w galerii, odbędzie się także Jurajska Akademia Stylu, czyli warsztaty makijażu prowadzone przez wizażystów. Przez cały dzień będzie można zapoznać się z najnowszymi trendami w make up'ie proponowanymi przez marki kosmetyczne. Pierwszy dzień z modą w Galerii Jurajskiej zakończy Noc Zakupów. W sobotę galeria czynna będzie aż do godz. 24.00.

Sablewska podpowie, co jest trendy

Gwiazdą drugiego dnia (13.04)  imprez modowych w Galerii Jurajskiej będzie Maja Sablewska, która na wzór swojego programu w TVN Style „Sablewskiej sposób na modę" doradzi na scenie 5 osobom, jak mają zmienić swój styl. – Osoby, które trafią w ręce Mai poznają m.in. triki stylizacyjne, dowiedzą się, jak ukryć zbędne kilogramy i jak podkreślić swoją sylwetkę. Zobaczymy także, co jest „must have" sezonu – zapowiada Violetta Dziubin.

To ostatnie będziemy mogli zobaczyć na pokazie „Moda wciąga", do którego dodatki dobierze Maja Sablewska. Na wybiegu zobaczymy blisko 50 kolekcji. Na wybiegu pojawią się także ubrania sportowe. Te zaprezentują... tenisiści z Klubu Tenisowego VICTORIA.

Drugi dzień z modą w Galerii Jurajskiej to również imprezy dla dzieci. W specjalnie przygotowanej mini pracowni dzieci będą mogły sprawdzić się w roli projektantów mody, projektując wymyślone przez siebie kreacje. Oprócz tego dla dzieci zostanie zaaranżowane specjalne studio fotograficzne z planem modowej sesji zdjęciowej, na którym najmłodsi będą mogli stanąć przed obiektywem, wcielając się tym razem w rolę modeli i modelek.

MODA PRZYCIĄGA

Galeria Jurajska, 12 i 13 kwietnia 2014

Start godz. 13.00

Wstęp wolny

Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 09.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Pokaz mody z udziałem ALICE POINT, MACADEMIAN GIRL i JESSICI MERCEDES podczas Fashion Show w Galerii Krakowskiej
Pokaz mody z udziałem ALICE POINT, ...

Fashion Show w Galerii Krakowskiej to jedno z najważniejszych wydarzeń modowych w Małopolsce. W tym roku podczas jesiennego Fashion Show swoje stylizacje zaprezentowały polskie blogerki - Alice Point, Macademian Girl oraz Jessica Mercedes ...

Gavel Grzegórski: Pokaz mody na sezon jesień zima 2013/2014
Gavel Grzegórski: Pokaz mody na sezon ...

Rober Kupisz, Juliett Maff Kuczyńska, Ania Piszczałka, Miss Polonia 2011 Marcelina Zawadzka i nie tylko oni, z zainteresowaniem oglądali pokaz mody obiecującego Gavła Grzegórskiego. W dniu 1 lutego 2013 roku w Pałacu ...