szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Zuza Kołodziejczyk prezentuje nową kolekcję marki MISBEHAVE (MISBHV)

Zuza Kołodziejczyk z TOP MODEL w ciuchach marki MISBEHAVE (MISBHV)

Zuza Kołodziejczyk z TOP MODEL idzie jak burza! Nie tylko pojawia się na wybiegach u czołowych polskich projektantów, ale także bierze udział w sesjach zdjęciowych. Tym razem prezentuje letnią kolekcję MISBEHAVE (MISBHV).

Tagi: anja rubik, Dominika Zasiewska, KOŁODZIEJCZYK, misbehave, misbhv, NOWA KOLEKCJA MISBEHAVE, TOP MODEL TOPLESS, zuza kołodziejczyk, ZUZA KOŁODZIEJCZYK MISBEHAVE, ZUZA KOŁODZIEJCZYK NAGO, ZUZA KOŁODZIEJCZYK TOPLESS, ZUZA KOŁODZIEJCZYK W SESJI MISBEHAVE

Zuza Kołodziejczyk z TOP MODEL w ciuchach marki MISBEHAVE (MISBHV)

Zuza Kołodziejczyk prezentuje nową kolekcję MISBEHAVE.

fot: MISBEHAVE MISBHV (oficjalny fanpage)

Zuza Kołodziejczyk jest zwyciężczynią 3. edycji show Top Model. I mimo że od finału show minęło już kilka tygodni, to o Zuzie wciąż jest głośno! Do tego możemy podziwiać ją na wybiegu u czołowych polskich projektantów, znanych marek czy podczas modowych imprez (m.in. u Gosi Baczyńskiej, Simple czy na Warsaw Fashion Street). Oprócz tego Zuza budzi sporo emocji i była już krytykowana przez Anję Rubik i Wodziankę, czyli Dominikę Zasiewską.

Finalistka Top Model robi karierę

Tym razem możemy podziwiać Zuzę Kołodziejczyk w sesji dla ulubionej marki blogerek - MISBEHAVE (MISBHV). Finalistka Top Model prezentuje letnią kolekcję - szorty, sportowe spodnie, bluzy i kostiumy z napisami. Cała kolekcja MISBEHAVE utrzymana jest w czarno-białej kolorystyce.

Na zdjęciach Zuza wygląda jak prawdziwa buntowniczka! Ma groźne i pogardliwe spojrzenie. A to świetnie wpisuje się w filozofię marki MISBEHAVE. Misbehave oznacza niegrzeczne, niepokorne zachowanie, na przekór temu, czego oczekuje społeczeństwo i jakie wyznacza ramy. Lubię to, co aktualnie modne i nowe. Lubię mieszać te nowości ze starymi t-shirtami, sentymentalnymi bransoletkami, czuć się swobodnie – tak o filozofii firmy mówiła Kasia Kotnowska, jedna z założycielek MISBEHAVE, w jednym z wywiadów.

Podoba się Wam nowa kolekcja MISBHV i sesja Zuzy Kołodziejczyk?

Zobacz też: Maff, Alice Point, Marina, Cara Delevingne i Jourdan Dunn w ciuchach marki MISBEHAVE (MISBHV)!

poprzedni
nastepny
Zuza Kołodziejczyk z TOP MODEL w ciuchach marki MISBEHAVE (MISBHV)

Zuza Kołodziejczyk prezentuje nową kolekcję MISBEHAVE.

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: Kinga

Zdjęcia: MISBEHAVE MISBHV (oficjalny fanpage)

Publikacja: 03.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również