szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

10 looków w stylu American Girl z okazji Dnia Niepodległości

Z okazji Dnia Niepodległości USA sprawdzamy, jak wykorzystać elementy amerykańskiej flagi w codziennych stylizacjach. Oto 10 najciekawszych looków w stylu american girl.

Tagi: american girl, amerykańska flaga, festiwal stylizacje, pomysł na stylizacje, stylizacje, trendy lato 2014

10 looków w stylu American Girl fot. pinterest

10 looków w stylu American Girl

fot: EB

Amerykańska moda nie daje o sobie zapomnieć. Ojczyzna hollywoodzkich filmów i muzyki pop pozostaje mocną inspiracją dla wszystkich fashionistek. Jeśli uwielbiacie kalifornijski luz i nowojorski glamour, kolory amerykańskiej flagi będą ciekawym dopełnieniem Waszych ulicznych stylizacji. Takie looki idealnie będą nadawać na letnie festiwale, gdy chcemy nie tylko olśnić swoich znajomych, ale także czuć się swobodnie i po prostu wygodnie.

Motyw Flagi: dodatki, ubrania, obuwie >>>>

Z okazji Dnia Niepodległości Stanów Zjednoczonych przygotowaliśmy galerię pełną amerykańskich inspiracji. Sprawdźcie, jak stworzyć look w stylu american girl.

10 looków w stylu American Girl fot. pinterest

10 looków w stylu American Girl fot. pinterest

10 looków w stylu American Girl

Autor: EB

Zdjęcia: EB

Publikacja: 04.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...