szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Wirtualne przymierzalnie w CH Janki po raz pierwszy w Polsce!

Agnieszka Maciąg w wirtualnej przymierzalni? Możesz do niej dołączyć :)

Jak dobrać ubranie do figury? Podpowie Ci Agnieszka Maciąg w... wirtualnej przymierzalni. Jeśli nie lubisz spędzać zbyt wiele czas w przymierzalniach, poznaj przymierzalnie wirtualne. To innowacyjna technologia pozwalającą na przymierzenie setek ubrań bez konieczności przebierania się! Brzmi niewiarygodnie? Ale to możliwe. Przyjdź w dniach 15-30 marca 2013 do Centrum Handlowego Janki. Testuj wirtualne przymierzalnie, wygraj konkurs i skorzystaj z porad Agnieszki Maciąg!

Tagi: Agnieszka Maciąg ambasadorka, agnieszka maciąg modelka, agnieszka maciąg-wikipedia, jak dobrać ubranie do figury, wiosna lato 2013, wirtualne przymierzalnie, wirtualne przymierzalnie w Jankach

Agnieszka Maciąg w wirtualnej przymierzalni? Możesz do niej dołączyć :)

fot: Materiały Prasowe

Nie wiesz, jak dobrać ubranie, aby wyglądać korzystnie i do tego modnie? Pomoże Ci w tym Agnieszka Maciąg. Wraz z nią w wirtualnej przymierzalni wybierzesz dla siebie ubrania i dodatki z najnowszych kolekcji wiosna lato 2013. Dzięki wirtualnym przymierzalniom zrobicie to szybko i wygodnie. Bez konieczności przebierania się i stania w kolejkach do przymierzalni sprawdzicie ofertę wszystkich sklepów odzieżowych znajdujących się w Centrum Janki. Zatem odwiedź Centrum Janki w dniach 15-30 marca 2013! Dla osób korzystających z wirtualnych przymierzalni przygotowano konkurs na modne stylizacje. 23 marca Agnieszka Maciąg wybierze i nagrodzi te najciekawsze.

Jak działają wirtualne przymierzalnie?

Wirtualne przymierzalnie to stanowiska wyposażone w 52-calowe ekrany oraz zaawansowane technologicznie kamery z czujnikami 3D. Tzw. magiczne lustra działają w oparciu o specjalne sensory, które identyfikują, rejestrują i analizują sylwetkę osoby korzystającej z przymierzalni. Następnie na obraz z kamery nakładane są zdjęcia wybranych elementów odzieży, które dopasowują się do sylwetki na ekranie. Wirtualne przymierzalnie pozwalają również na przesyłanie zdjęć stylizacji na adres mailowy oraz publikowanie ich na profilu na Facebook.com.

Ci, którzy zdecydują się skorzystać z tych cudów techniki, będą mogli wirtualnie dopasować sobie zestawy ubrań polecane przez Agnieszkę Maciąg. Usługa jest kompleksowa. Co oznacza, że na koniec otrzymacie listę zakupów wraz z informacjami, gdzie można zakupić poszczególne elementy wybranej garderoby.

Agnieszka Maciąg będzie udzielać stylizacyjnych rad 23 marca. Tego dnia poprowadzi także finał loterii, w której główna nagrodą jest 100 000 zł na zakupy. Ponadto zaprezentuje obowiązujące trendy w modzie oraz wybierze najciekawsze stylizacje skomponowane przez osoby korzystające z wirtualnych przymierzalni.

Nie masz pomysłu na swój image? Nie wiesz, jak dobrać ubranie do swojej figury? Wpadnij do Centrum Handlowego Janki! W wirtualnych przymierzalniach Agnieszka Maciąg pomoże Ci, jak się ubrać, żeby było ładnie i modnie!

Autor: AM

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 12.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...