szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Miejskie stylizacje inspirowane Kasią Tusk!

BLOG KASI TUSK najlepszy? Nadal popularny wśród internautek!

Blog Kasi Tusk hitem internetu! Polki szukają na nim pomysłów na stylizacje i coraz chętniej czerpią stamtąd pomysły na swój wygląd. To po tym jak pracę córki premiera docenili redaktorzy Vanity Fair. Ich zdaniem blog może śmiało inspirować każdą kobietę. Jak oceniacie pomysły Kasi Tusk?

Tagi: blog kasi tusk, blog make life easier, kasia tusk, make life easier, make life easier blog, make life easier kasia tusk, STYLIZACJE KASI TUSK, VANITY FAIR

BLOG KASI TUSK najlepszy? Nadal popularny wśród internautek!

Miejskie stylizacje inspirowane Kasią Tusk!

fot: internet

Blog Kasi Tusk coraz popularniejszy! Jaka jest najczęstsza odpowiedź na pytanie: gdzie szukać inspiracji na modny miejski look? Najlepiej na blogu Kasi Tusk, której styl docenili ostatnio redaktorzy Vanity Fair! Blogerka łącząc ze sobą najgorętsze trendy sezonu z ponadczasową elegancją tworzy piękne, kobiece zestawy, którym naprawdę warto się przyjrzeć!

Zobacz też: KASIA TUSK w VANITY FAIR. Stylizacja córki premiera zauważona przez Vanity Fair >>

Zobacz też: KASIA TUSK w czerwonym płaszczu doceniona przez VANITY FAIR. Ubierz się jak Kasia Tusk! >>

Tym, co najbardziej może podobać się w prezentowanych przez nią strojach dnia, jest minimalizm. Kasia stawia zazwyczaj na jeden mocny akcent, taki jak koszulka z nadrukiem marki Mosquito, klasyczna sukienka skąpana w cytrynowym princie czy bawełniana maksi z efektownym marszczeniem na biuście. Dobiera do nich neutralne dodatki w postaci cielistych sandałków, subtelnej biżuterii czy nieśmiertelnych Ray-Banów. Dzięki temu otrzymuje look idealny na spacer po mieście czy spotkanie z przyjaciółmi. Warto się nim zainspirować! Która z ostatnich stylizacji Kasi podoba Wam się najbardziej?

 

 

Autor: ko

Zdjęcia: internet

Publikacja: 23.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również