szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
JAK SIĘ UBRAĆ NA STUDNIÓWKĘ 2014? Co wypada założyć na studniówkę?

JAK SIĘ UBRAĆ NA STUDNIÓWKĘ 2014? Jak dobrać sukienkę na studniówkę?

Nie wiesz, jak się ubrać na studniówkę 2014? Poznaj zasady dress code'u, które obowiązują podczas imprez studniówkowych w wielu szkołach i załóż odpowiednią sukienkę. Podpowiadamy, jak dobrać sukienkę na studniówkę, żeby wyglądać stosownie do okazji i wszystkich zachwycić.

Tagi: JAK DOBRAĆ SUKIENKĘ NA STUDNIÓWKĘ, JAK SIĘ UBRAĆ NA STUDNIÓWKĘ 2014, sukienki na studniówkę, SUKIENKI STUDNIÓWKOWE

JAK SIĘ UBRAĆ NA STUDNIÓWKĘ 2014? Jak dobrać sukienkę na studniówkę?

fot: fot. materiały prasowe

Już niedługo ruszy sezon studniówkowy! Należysz do grona tegorocznych maturzystów, którzy niedługo będą szaleć na swojej studniówce i nie wiesz w co się ubrać? Nie martw się, przybywamy z pomocą i radzimy, jak dobrać sukienkę na studniówkę, żeby wyglądać stosownie do okazji i wszystkich zachwycić.

Zobacz też: Buty na STUDNIÓWKĘ. 20 modeli modnych szpilek!

Jak się ubrać na studniówkę?

Zanim zaczniesz rozglądać się za swoją studniówkową kreacją, to dowiedz się, czy w Twojej szkole obowiązują zasady dress code'u. Być może dyrektor Twojej szkoły pozwala zakładać na studniówki jedynie czarne, długie i zakrywające ramiona suknie? A może obowiązują Was studniówkowe mundurki - biała koszula i czarna spódnica?

Z całą pewnością nie ma nic dziwnego w dress codzie. W końcu studniówka to szkolna impreza i nie wypada ubierać się na nią jak na klubową imprezę! W związku z tym, nawet jeśli w Twojej szkole nie obowiązuje żaden studniówkowy dress code, to i tak nie powinnaś szaleć ze swoją sukienką. Wielkie dekolty, odkryte plecy czy sukienki o długości mini zostaw na piątkowe wyjście do klubu. W końcu chyba nie chcesz zgorszyć całego grona pedagogicznego? Na swojej studniówce powinnaś wyglądać elegancko i stylowo!

Zobacz też: SUKIENKI NA STUDNIÓWKĘ 2014: Kolorowe sukienki na studniówkę 2014. Propozycje z sieciówek!

Dlatego też polecamy wybrać małą czarną o długości do kolan. Będziesz wyglądała skromnie i stosownie do okazji. Jeśli wybierzesz dobrze dobraną do swojej figury kreację, to nawet z zasłoniętym biustem i pośladkami będziesz robiła wrażenie na innych! Gwarantujemy.

poprzedni
nastepny
JAK SIĘ UBRAĆ NA STUDNIÓWKĘ 2014? Jak dobrać sukienkę na studniówkę?

Solar

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: Kinga

Zdjęcia: fot. materiały prasowe

Publikacja: 20.12.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...