szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Jak wybrać spodnie, które idealnie leżą?

Jakie spodnie są najlepsze dla twojego typu sylwetki: kręgiel, kielich, klepsydra, rożek, wiolonczela, jabłko

Kobiety coraz częściej na co dzień wybierają spodnie zamiast niepraktycznych sukienek i spódnic. Zobacz, jak wybrać te, które będą leżały na tobie idealnie.  

Tagi: 12 typów sylwetki, jak dobrać spodnie, jak dobrać strój do typu sylwetki, jak dobrać ubranie do typu sylwetki, jak się nie ubierać, jak się ubierać, jakie stylizacje dla typu sylwetki, typy kobiecej sylwetki

Spodnie idealne 2

fot: PN

Kobiece sylwetki można sklasyfikować w dwunastu typach, biorąc pod uwagę ich kształt, miejsca, w których najłatwiej gromadzi się dodatkowy tłuszcz oraz naturalne uwarunkowania jak masywność i długość kończyn, rozmiar i charakter krągłości. Zobacz, w jakich ubraniach twoja sylwetka będzie prezentowała się najlepiej.

 

Kręgiel

Spodnie, które powinnaś wybrać to luźne, dosyć szerokie spodnie, które będą swobodnie spływały z pośladków nie obciskając się na masywnych udach. Ich materiał powinien być cienki i delikatny, a kolor ciemny – to pomoże wysmuklić nogi.

Kielich

Mimo dużego brzucha i braku wcięcia w talii nie rezygnuj ze spodni. Powinnaś eksponować długie, piękne nogi nosząc obcisłe spodnie z obniżonym stanem. Dłuższa bluzka będzie maskować brzuszek.

Klepsydra

Wybór idealnych spodni pewnie nastręcza ci nie lada trudności. Rzeczywiście, prawdziwie kobiece kształty bardzo trudno ubrać jest w męskie z założenia spodnie. Wybieraj raczej spódnice, a jeśli naprawdę musisz założyć spodnie wybierz te z lejącej się tkaniny, o niskim stanie i dobierz do nich długą bluzkę.

Rożek

Twoim idealnym krojem spodni są cygaretki. To bardzo wymagający krój spodni, który dobrze wygląda prawie wyłącznie na rożkach. Sprawią, że biodra wydadzą się nieco szersze, podkreślą długie, smukłe nogi i odsłonią szczupłe kostki. Równie dobrze, co w cygaretkach będziesz wyglądać w rurkach.

Wiolonczela

Twoim utrapieniem są bardzo wydatne pośladki, które ciężko ubrać jest w jakiekolwiek spodnie. Wybieraj spodnie szerokie, które bez problemu pomieszczą twoje uda. Zrezygnuj z wszelkich ozdób, wytarć, dziur, kieszeni, wzorów – wszystkie będą powiększać twoje pośladki.

Jabłko

Najlepsze spodnie dla ciebie powinny być wykonane z lejącego się materiału, być dosyć szerokie i nie opinać żadnej dolnej części twojego ciała. Najlepiej jeśli mają gładką fakturę, są pozbawione kieszeni i zdobień i zapinają się na boku – to oszczędzi twoim biodrom dodatkowej objętości.

Autor: PN

Zdjęcia: PN

Publikacja: 22.08.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...