szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
STROJE KĄPIELOWE 2013. Jak dobrać strój kąpielowy do figury typu jabłko, gruszka, klepsydra, papryka i pieczarka

KOSTIUMY KĄPIELOWE 2013. Jak dobrać kostium kąpielowy do figury?

Wiesz już, jak dobrać odpowiedni kostium do figury dzięki portalowi glamki.pl! Teraz zaprezentujemy idealne modele kostiumów kąpielowych dla wybranych typów: jabłka, gruszki, klepsydry, papryki oraz pieczarki. Zobacz nasze propozycje strojów kąpielowych!

Tagi: bikini, JAK DOBRAĆ KOSTIUM KĄPIELOWY DO FIGURY, JAK DOBRAĆ STRÓJ KĄPIELOWY DO FIGURY, JAK OKREŚLIĆ SWOJĄ FIGURĘ, JAK POZNAĆ TYP FIGURY, kostium kąpielowy, kostiumy kąpielowe, monokini, stroje kąpielowe, tankini, Typy figur

KOSTIUMY KĄPIELOWE 2013. Jak dobrać kostium kąpielowy do figury?

fot: fot. materiały prasowe

Aby perfekcyjnie wyglądać na plaży, należy dobrać odpowiedni kostium kąpielowy do swojej figury. Wyróżniamy 5 podstawowych typów: jabłko, gruszka, klepsydra, papryka oraz pieczarka.

Zobacz też: KOSTIUMY KĄPIELOWE 2013. Jak dobrać kostium kąpielowy do figury?

Kostiumy kąpielowe dla figury typu "O"

Jeśli masz figurę typu "jabłko" i chcesz zasłonić swój odstający brzuszek, to świetnym pomysłem będzie kostium kąpielowy tankini, który składa się z koszulki zamiast stanika. Jeśli nie masz dużego brzuszka, jedynie drażni Cię jego dolna, bardziej odstająca część, to możesz wybrać monokini, czyli jednoczęściowy kostium z wycięciami na wysokości talii. Taki strój świetnie modeluje sylwetkę i będzie też doskonały dla figur typu "papryka"!

Wybieraj także ciemne kolory góry swojego kostiumy - czarny, granatowy, ciemny fiolet.

Kostiumy kąpielowe dla figury typu "A"

Jeśli Twoja figura to "gruszka", wybieraj jaśniejsze kolory góry od kostiumu kąpielowego i ciemniejsze doły. Dzięki temu optycznie zmniejszysz dysproporcje swojego ciała. Śmiało możesz wybierać wzorzyste, kolorowe czy ozdabiane falbankami biustonosze.

W tym wypadku zapewne będziesz musiała zrezygnować z gotowych kompletów i po prostu mieszaj zarówno fasony, jak i kolory, kupując osobno górę i dół swojego bikini.

Kostiumy kąpielowe dla figury typu "H"

Jeśli posiadasz taki typ figry, to śmiało wybieraj jednoczęściowe kostiumy kąpielowe z wzorami na wysokości talii. Dzięki temu optycznie ją zaznaczysz. Do tego monokini też jest stworzone dla Ciebie!

Baw się także kolorami - białe pasy na zewnętrznej stronie kostiumu także optycznie "stworzą" Twoją talię.

Kostiumy kąpielowe dla figury typu "X"

Jeśli posiadasz figurę typu klepsydra, to jesteś prawdziwą szczęściarą! Twoja figura będzie wyglądała fantastycznie w każdym kostiumie, bowiem jest wyjątkowo proporcjonalna. Możesz szaleć z kolorami i fasonami.

Kostiumy kąpielowe dla figury typu "T"

Jeśli Twoja figura przypomina pieczarkę, to oznacza, że powinnaś "dodać" sobie optycznie objętości na linii bioder, aby wyrównać proporcje. Możesz wybierać figi z falbankami, wzorami czy z błyszczącego materiału. Jeśli chodzi o typ stanika, to najlepiej sprawdzi się klasyczne bikini, zawiązywane na szyi.

Zobacz też: STROJE KĄPIELOWE 2013: Modne kostiumy kąpielowe marki Freya!


Autor: Kinga

Zdjęcia: fot. materiały prasowe

Publikacja: 02.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również